To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Przewlekła biegunka/brzydki zapach

Uleńka - Pon Lut 20, 2017 16:31
Temat postu: Przewlekła biegunka/brzydki zapach
Mam problem ze szczurem. Kupiłam ją w listopadzie i od samego początku miała nieprzyjemny zapach. Na początku myślałam, że to normalne, ale teraz mam więcej szczurków i już wiem, że tak nie jest. Na dodatek pod koniec grudnia stan szczurki się pogorszył - doszła biegunka. Od tamtego czasu chodzę z nią po weterynarzach. Miała podawane wszelkie środki objawowe (amylactive, lakcid, smectę, węgiel itd.), a teraz jest na antybiotyku. Jednak nic jej nie pomaga - szczurka chudnie, a biegunka jest coraz gorsza. Do tego zwierzak ma okropny zapach. Miała robione badanie kału i to na pewno nie pasożyty. Weterynarz zasugerował usg jelita jeśli antybiotyk nie pomoże. Czy badanie może wykazać coś poza nowotworem?
Dodam, że szczurka normalnie je i chociaż nie jest tak energiczna jak pozostałe, to nie mogę powiedzieć żeby była osowiała.

quagmire - Pon Lut 20, 2017 17:19

Uleńka, ja rozumiem, że szukasz pomocy, ale wygląda na to, że Twój weterynarz idzie ogólnie dobrą drogą.
USG może wykazać pewnie sporo różnych nieprawidłowości, nie tylko nowotwór - ale nie możemy Ci zagwarantować, Twój wet także nie, że pozwoli zdiagnozować szczura i mu pomóc.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group