To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Bazarki prywatne - Rysunki waszych szczurków?

Assamai - Pon Sty 23, 2017 14:41
Temat postu: Rysunki waszych szczurków?
Słuchajcie, ostatnio dość często muszę jeździć do weterynarza z moimi bestiami i moje oszczędności na czarną godzinę już prawie się kończą... :( Chciałabym tak orientacyjnie zapytać, czy byłyby jakieś chętne osoby na portret swojego szczurka/szczurków? Tak myślę, że kosztowałby od 20 zł wzwyż (w zależności od formatu i stopnia trudności) plus koszt wysyłki (mały bo to jak list :wink: ).
Na razie pytam orientacyjnie bo z powodu sesji mogłabym się za to zabrać najszybciej za tydzień albo 1,5.
Jeśli ktoś jest ciekawy jak rysuję to zapraszam na stronkę ;) https://www.facebook.com/redheadthings/
Oczywiście chętnie odpowiem na ewentualne pytania ;)

Karena - Pon Sty 23, 2017 15:34

Zachęcam wszystkich do skorzystania z okazji, bo utalentowana z niej bestia :mrgreen:
Assamai - Pon Sty 23, 2017 15:43

Dziękuję, ale mi miło :mrgreen: :oops:
Podejrzewam też, że jeśli będę robić rysunek dla kogoś innego to będę się bardziej starać niż normalnie :)

Senthe - Pon Sty 23, 2017 18:41

Ja jestem chętna.
Assamai - Pon Sty 23, 2017 22:08

Super :) Dam znać kiedy będę miała wolną chwilkę :)
Senthe - Wto Sty 24, 2017 22:49

Czy jest potrzebne jakieś konkretne pozowane zdjęcie do przerysowania, czy jest możliwa też inwencja własna w kwestii ustawienia jaśniepanów modeli? ; )
Assamai - Wto Sty 24, 2017 23:06

Jeśli wystarczająco dobrze będzie ich widać to myślę, że dam radę ich poprzestawiać zachowując charakterystyczne cechy ;)
Assamai - Pon Sty 30, 2017 10:16

Zdecydowałam, że niezależnie od ilości chętnych osób będę rysować :) Będzie to po prostu moja stała oferta, dla chętnych.
Zacznę od czwartku bo wtedy zrobi się już troszkę luźniej ale gdyby ktoś chciał to zapraszam już do kontaktu. Najlepiej w prywatnych wiadomościach na stronie albo mail redheadthings@gmail.com (z tym, że tu odpowiadam ciut dłużej) ;)

Albireo - Czw Lis 30, 2017 13:43

Assamai, aktualne?
Anonymous - Sob Gru 09, 2017 10:46

Jestem chętny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group