To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - [Warszawa] Pod Anielskimi Skrzydłami, Broniewskiego 56

Borówka - Wto Gru 13, 2016 08:20
Temat postu: [Warszawa] Pod Anielskimi Skrzydłami, Broniewskiego 56
Nie jestem doświadczona w sprawie szczurzych weterynarzy i chciałabym wiedzieć, co sądzicie na temat lecznicy Pod Anielskimi Skrzydłami, na ulicy Broniewskiego 56. Mam do niego bardzo blisko (7 minut piechotą, rowerem 3) dlatego chodzi mi głównie o nagłe przypadki. Macie z nim jakieś doświadczenie? Myślicie, że można go polecić?
quagmire - Wto Gru 13, 2016 13:28

Borówka, może się znajdzie ktoś, kto tam był. Chociaż oczywiście, co do zasady chodzimy do weterynarzy, którzy się znają na gryzoniach, a Warszawa ma to szczęście, że można sobie wybrać takich, którzy nam najbardziej pasują.

To co możesz zrobić, to się tam przejść - teraz, bez szczurów i spytać się pani weterynarz (na pierwszy rzut oka wygląda, że jest jedna, ale pewności nie mam, bo strony lecznicy nie znalazłam), czy podjęłaby się opieki nad szczurkiem (były przypadki, gdy weterynarz się brzydził i nie chciał nawet dotknąć zwierzaka). Będzie Cię to kosztowało chwilę czasu tylko, a zobaczysz sama.

Lecznica jest otwarta jedynie do 20.00, więc nie widzę szczególnych przewag nad polecanym gryzoniowym wetem.
Nabliżej masz do Oazy (http://oaza-wet.pl/?przychodnia), gdzie polecani są dr Kacper i dr Maluta. Czasami po prostu nie warto iść do najbliższej lecznicy.

Borówka - Wto Gru 13, 2016 15:25

quagmire napisał/a:
Borówka, może się znajdzie ktoś, kto tam był. Chociaż oczywiście, co do zasady chodzimy do weterynarzy, którzy się znają na gryzoniach, a Warszawa ma to szczęście, że można sobie wybrać takich, którzy nam najbardziej pasują.

To co możesz zrobić, to się tam przejść - teraz, bez szczurów i spytać się pani weterynarz (na pierwszy rzut oka wygląda, że jest jedna, ale pewności nie mam, bo strony lecznicy nie znalazłam), czy podjęłaby się opieki nad szczurkiem (były przypadki, gdy weterynarz się brzydził i nie chciał nawet dotknąć zwierzaka). Będzie Cię to kosztowało chwilę czasu tylko, a zobaczysz sama.

Lecznica jest otwarta jedynie do 20.00, więc nie widzę szczególnych przewag nad polecanym gryzoniowym wetem.
Nabliżej masz do Oazy (http://oaza-wet.pl/?przychodnia), gdzie polecani są dr Kacper i dr Maluta. Czasami po prostu nie warto iść do najbliższej lecznicy.

Dziękuję bardzo. :) Też uważam, że najlepiej chodzić do tych zaufanych weterynarzy. Na pewno przejdę się do tej lecznicy, to się przekonam. Jeszcze raz dziękuję za radę. :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group