To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Katowice]Gabinet Weterynaryjny ul. Ligonia 10

Anonymous - Śro Kwi 18, 2007 17:18
Temat postu: [polecam] [Katowice]Gabinet Weterynaryjny ul. Ligonia 10
Świetny weterynarz - odkryłam go w najmniej spodziewanym momencie, bo przy usypianiu moich maleństw, i w najmniej spodziewanym miejscu - tuż obok mojej uczelni. Obmacał Manchę i Saurona i od razu stwierdził na co chorują i chorowały (do czego w innych lecznicach weci dochodzili kilka tygodni). Delikatny, ma podejście zarówno do zwierząt, jak i do ludzi. Po podaniu narkozy pozwolił mi posiedzieć ze szczurami w pustej poczekalni, a nie z nim w gabinecie, później cały czas mogłam z Manchą i Sauronem być i trzymać je na rękach, przynajmniej tyle w tych ostatnich chwilach... Tłumaczył mi dokładnie co im podaje i jaka będzie reakcja ich organizmów. Poza tym - jest tani (za uśpienie 2 zwierzaków wziął... 10 złotych). Przede mną były 2 osoby ze świnkami morskimi, więc podejrzewam, że pan doktor specjalizuje się w gryzoniach, a przynajmniej ma doświadczenie w ich leczeniu.
Anonymous - Śro Cze 27, 2007 10:53

Potwierdzam. Warto było jechać z Czeladzi. Mimo, że akurat była pani...
Anonymous - Śro Cze 27, 2007 11:03

Pani jest milsza niż pan i można jej coś zaproponować, po kazaniu pana weta o szczurkach na karmę i biednych zagłodzonych wężach lekko go znielubiłam.;]
Anonymous - Śro Cze 27, 2007 11:07

Off-Topic:
Co zaproponować :shock:

Anonymous - Śro Cze 27, 2007 11:09

Zaproponować metodę leczenia albo zmianę leków...

Wolę chłopów i kasy nie mam na łapówki, więc nic innego bym jej nie proponowała.;]

piachu01 - Wto Lut 19, 2008 16:12

Również bardzo polecam. Bardzo miły(nie tlyko do mnie, ale i do szcurka:) zna się na rzeczy:)
gratis - Śro Lut 27, 2008 09:54

A w jakich godzinach i dniach tam przyjmują (bo chyba sie wybiorę, jak będzie ciut cieplej...)
Gumi$ - Pon Sty 04, 2010 18:38

również polecam!
bardzo miła pani, wie co i jak, no i widać, że ma podejście do zwierząt :wink:

co to informacji to
tel: 0 32 203 34 60
a przyjmują
od pon do pia 10 -18
sobota 10 - 13



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group