To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - 11 + 14 + Dużo szczurzej miłości ! Maluchy i nie tylko .

paula14s - Pią Paź 21, 2016 08:56
Temat postu: 11 + 14 + Dużo szczurzej miłości ! Maluchy i nie tylko .
1. Liczba szczurów do oddania: 11

2. Płeć szczurów: samce i samice

3. Wiek szczurów: 10 szczurów 5 tygodni i 1 szczur ok. 1 rok

4. Miasto: Gdańsk

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Poznań (co weekend prawie) / 28.10 Wrocław (prawdopodobnie) / po 28.10 w jakiś dzień Olsztyn / Kwidzyn / Grudziądz

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: -

7. Charakter, usposobienie szczurów: Przyjazne za równo dzieci jak i tata

8. Stosunek szczurów do człowieka: Pozytywnie lecz lekko nie pewnie

9. Stosunek do innych szczurów: Dzieciaki od początku razem . Tata był kiedyś z bratem lecz później został sam bez towarzysza. Nie wiem jak zareaguje ale jestem dobrej myśli .

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Jestem Domem Tymczasowym

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Wpadka poprzedniego opiekuna

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: Oddzielono

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: -

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: razem lub do stada

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Ankieta adopcyjna (dotępna w przypiętym poście na moim FP ,linki nizej) , umowa

16. Zdjęcia szczurów: Pod linkiem mojego DT : https://www.facebook.com/...395935697272337

17. Kontakt: Przez FB na mój FP : https://www.facebook.com/...95935697272337/

18. Kilka słów o szczurze: Krótki opis malców :
8 chłopców , wiek 5 tygodni . 4 kapturki agouti ,1 husky agouti , 2 kapturki black i 1 bareback nistandardowy black . Wszystkie szczurki mają standardowe uszka i sierść. Chłopaki trochę płochliwi ale na rękach to cud miód malina ! ;) Bardzo ruchliwe i wesołe ;)
2 dziewczynki ,wiek 5 tygodni. 1 kapturka black i 1 bareback niestandardowy black ;) Obie ciekawskie i sympatyczne lecz z nutką niepewności

No i tata miotów. Super samczyk , wiek ok. 1 rok. Kaptur agouti. Przytulaśny samiec . Lubi kontakt z człowiekiem. Kiedyś żył z bratem później samotnie niestety . Nie wiem jak zachowuje się co do innych szczurów ale w razie problemu zawsze można uciąć jajka ;)

agathe1988 - Wto Lis 22, 2016 20:22

paula14s, aktualne?
paula14s - Pon Lis 28, 2016 08:41

do zamknięcia ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group