To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Targi AQUA&ZOO Poznań MTP

Oluś - Pon Paź 17, 2016 18:43
Temat postu: Targi AQUA&ZOO Poznań MTP
W imieniu SHSRP mam przyjemność zaprosić na:


Targi AQUA&ZOO Salon Zoologiczny
które odbędą się 22-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich




Już drugi rok z rzędu będziemy nieść kaganek szczurzej oświaty w stolicy Wielkopolski! :)


W programie moc atrakcji:
:lapa: Zobaczysz szczury przeróżnych odmian :serducho:
:lapa: Porozmawiasz osobiście z hodowcami i wieloletnimi właścicielami szczurów
:lapa: Dostaniesz ulotkę znanej już od kilku lat akcji edukacyjnej "Nie taki szczur straszny jak go malują"
:lapa: Dorysujesz kolegę Samotnemu Remy'emu
:lapa: Obejrzysz z bliska prawidłowo urządzoną klatkę
:lapa: Poznasz jakie są odmiany szczurów
:lapa: ... i wiele więcej :)

Serdecznie zapraszamy do Poznania!

Pyl - Pon Paź 17, 2016 21:41

Oluś napisał/a:
:lapa: Dostaniesz ulotkę znanej już od kilku lat akcji edukacyjnej "Nie taki szczur straszny jak go malują"
A nawet - jeśli będziesz grzeczny / grzeczna będziesz mógł / mogła nieść ten kaganek rozdając ulotki :>

A tak zupełnie serio poszukuję osoby lub osób, które będą mogły w niedzielę rozdawać ulotki. Ja będę osobiście w sobotę, natomiast na niedzielę szukam chętnych. Robota jest na całą wystawową dniówkę, więc warto podzielić ją przynajmniej na dwie osoby. Ktoś chętny?

Pyl - Sob Paź 22, 2016 00:50

Hop, hop! Nikt nie jest chętny?
ema0505 - Sob Paź 22, 2016 21:42

Juz pisałam na fb, że tak bardzo chciałam być a nie mogę :( Tak się ułozyło, że dziś i jutro mam ważne zaujęcia (ferma indyków co jest mega ważne na zaliczenie i szycie co jest mega ważne, żeby to opanować). Mam nadzieję, że dobrze się dziś bawiliście. Jutro życzę równie udanej "imprezy" :mrgreen: Może następnym razem się spotkamy :-P
Pyl - Sob Paź 22, 2016 22:27

ema0505, żałuj, bo atmosfera całkiem fajna, zwiedzających też trochę jest. Ale następnym razem też pewnie będzie ok, więc następnym razem nie unikaj nas ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group