To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [WARSZAWA] Dwóch chorych panów

szlajfka - Wto Paź 11, 2016 15:48
Temat postu: [WARSZAWA] Dwóch chorych panów
1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: 2 lata

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Aktualnie chorują na mykoplazmozę - mają stale nawracające zapalenie górnych dróg oddechowych.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Fiołek wrażliwy, energiczny. Rubinek spokojny, bardzo proludzki

8. Stosunek szczurów do człowieka: Lubią ludzi, zwłaszcza Rubinek, nie są agresywne, dobrze zsocjalizowane.

9. Stosunek do innych szczurów: Mieszkają we dwójkę, poza normalnymi bójkami od czasu do czasu kochają się nazwajem.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Sytuacja osobista mnie do tego zmusiła. Aktualnie nie jestem w stanie dać im odpowiedniej opieki ze względu na stan zdrowia.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: resztki karmy, żwirku

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Tylko razem. Są bardzo ze sobą zżyte.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Umowa adopcyjna, przejęcie zobowiązań z umowy hodowlanej, informacje od przyszłego domku na temat szczurów.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: ela.iwaniuk@gmail.com, 883006068

18. Kilka słów o szczurze: Są to szczury rodowodowe. Fiołek od Zirrael, Rubin z Sun Rat`s. Bardzo kochane. Niestety chorują na mykoplazmozę, w związku z tym wymagają stałego leczenia, nebulizacji. Oddam je tylko osobie doświadczonej, najlepiej znanej na forum, gotowej podjąć dożywotnie leczenie i dać odpowiednią opiekę.

Senthe - Wto Paź 11, 2016 20:44

:(
limomanka - Wto Paź 11, 2016 22:30

szlajfka, tak mi przykro :( Mam nadzieję, że szybko uda się znaleźć dom dla chłopców :kciuki: :kciuki:
Hanami - Śro Paź 12, 2016 06:49

szlajfka a czy kontaktowałaś się już z hodowcami?
Wydaje mi się, że w przypadku szczurów rodowodowych to pierwszy krok, gdy z jakiegoś powodu nie możesz już mieć zwierząt u siebie.

szlajfka - Śro Paź 12, 2016 12:46

Hanami, tak, hodowcy powiadomieni. Chociaż Robert z Sun Rat`s mi nie odpisał na maila, a ja nie mam do niego innych namiarów..
quagmire - Czw Paź 13, 2016 13:23

szlajfka, dam mu znać, że pisałaś.
szlajfka - Czw Paź 13, 2016 19:32

quagmire, dzięki.

Nikt nie chce chłopaków?.. :( One poza myko nie mają żadnych chorób, są przekochane. Dla mnie to strasznie trudna decyzja żeby je oddać.. Nadal nie jestem przekonana. ;(

quagmire - Czw Paź 13, 2016 22:56

szlajfka, ktoś, kto ma szczury to raczej chorowitków nie weźmie.

A może dałoby radę Cię jakoś inaczej wesprzeć? Żebyście mogli zostać razem?

szlajfka - Pią Paź 14, 2016 10:35

Cytat:
A może dałoby radę Cię jakoś inaczej wesprzeć? Żebyście mogli zostać razem?

Nie wiem... Może ktoś chociaż przez jakiś czas by się nimi zajął, a ja bym odpoczęła..

Zizollo - Pią Paź 14, 2016 11:28

szlajfka, szlajfka, :glaszcze: bardzo trudna sytuacja i ciężka ale może faktycznie zorganizowanie jakiejś zbiórki pieniędzy czy coś trochę by polepszyło Wasz komfort?

trzymam kciuki żeby udało się znaleźć korzystne rozwiązanie dla Ciebie i szczurasów :kciuki: :kciuki: :serducho:

szlajfka - Pią Paź 14, 2016 11:42

Zizollo, pieniądze też by się przydały, ale o to mi głupio prosić... :|
Hanami - Pią Paź 14, 2016 13:23

szlajfka napisał/a:
o to mi głupio prosić...

A bazarek?

szlajfka - Pią Paź 14, 2016 14:55

Hanami, nie mam szczęścia w sprzedawaniu. Ale chłopcy chyba znaleźli już nowy domek, i to nie byle jaki :wink:
szlajfka - Nie Paź 30, 2016 21:51

Temat do zamknięcia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group