To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Lublin] przygarnę dwóch samców Dumbo

emouszyn666 - Sob Paź 08, 2016 18:19
Temat postu: [Lublin] przygarnę dwóch samców Dumbo
Najlepiej czarnookie jednokolorowe. Czarny, russian blue, szary, kremowy. Chce zaadoptować pod koniec października już po przeprowadzce ;) ewentualnie mogę przyjechać po nie max 200 km. Nie chce ich męczyć transportem.
limomanka - Nie Paź 09, 2016 07:52

emouszyn666, napisz coś jeszcze o sobie i warunkach, które oferujesz ogonom.
Jakie masz doświadczenie, jaką klatkę, czy szczury zamierzasz dołączyć do jakiegoś stada?

emouszyn666 - Nie Paź 09, 2016 08:48

Kilka lat temu miałam szczury. Zaczęło sie od jednego a skończyło na 3. Niestety ze względu na przeprowadzkę musiałam je oddać. Na szczęście wpadły w dobre ręce bo była to moja znajoma która kiedyś miała małą hodowle szczurów. Szczury chce wziąć by znów móc sie cieszyć tymi stworzeniami. Uczyć je różnych sztuczek i dbać o nie. Jeśli chodzi o klatkę to mam dwie. Jedna Duza druga mała. Ale mam zamiar kupić z Allegro klatkę z różnymi tunelami bo wiem ze to fajna zabawa dla szczurów.
limomanka - Nie Paź 09, 2016 10:16

emouszyn666 napisał/a:
Jedna Duza druga mała. Ale mam zamiar kupić z Allegro klatkę z różnymi tunelami bo wiem ze to fajna zabawa dla szczurów.

Z zakupem bardzo uważaj na wymiary - większość gotowych klatek wyposażonych w tunele jest zbyt mała na szczurze potrzeby. Dużo sensowniej - moim zdaniem - jest kupić klatkę odpowiednich wymiarów i samodzielnie ją urządzić. Mebelki możesz zakupić lub uszyć samodzielnie (forum aż się ugina od ofert i pomysłów - zapraszam do działu Klatki i wyposażenie), tunele łatwo znaleźć w sklepach typu castorama (powinny mieć co najmniej 10 cm średnicy).
Polecam lekturze ten temat. W razie wątpliwości, pytaj :)

emouszyn666 - Nie Paź 09, 2016 17:08

A to racja może tą swoją przerobię bo jest duża i można w niej zaszaleć 
agathe1988 - Czw Lis 10, 2016 14:25

Aktualne?
emouszyn666 - Pon Lis 28, 2016 09:08

Już nie aktualne ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group