To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot W Rotta Taivas

Lama - Wto Sie 09, 2016 20:54

Są jeszcze jakieś wolne chłopaki? :-P
Nakota - Wto Sie 09, 2016 21:54

Lama, tak, są :)
Nakota - Sob Sie 13, 2016 18:14

No i mamy rezerwacje! :) Troszkę się pozmieniało, bo samiczki są jednak wolne, z uwagi, że osoba, która miała je wziąć zrezygnowała, a w przypadku chłopców czekamy jeszcze na decyzje.

SAMCE:

M1. Willem - S, V, coffee, self - rezerwacja P.J.


M2. Weto - S, S, coffee, self - rezerwacja M.S.


M3. Wakame - D, S, havana, self - rezerwacja S.M.


M4. Willy Wonka - D, S, havana agouti, self - rezerwacja E.G.


M5. Wasabi - S, V, havana agouti, self - rezerwacja S.M.


M6. War Front - D, S, topaz/chocolate topaz, self - warunek hodowlany E.G.


M7. Wideo - S, V, coffee agouti, self - rezerwacja M.S.


M8. War Admiral - D, V, topaz/chocolate topaz, self - zostaje w hodowli


M9. Warren - S, V, cinnamon, self - rezerwacja P.J.


SAMICE:

F1. Whisky - S, V, mink, self - rezerwacja K.J.


F2. Weekend Surprise - S, V, coffee, self - zostaje w hodowli


F3. Weeda - S, S, havana agouti, self - rezerwacja K.J.

eswa - Sob Sie 13, 2016 18:55

Przecudne oseski! :serducho:
Skarpetka - Śro Sie 17, 2016 13:52

Już się nie mogę doczekać chłopców <3
Havana to kolor podobny do coffee, ale ciemniejszy? Trudno mi dostrzec po zdjęciach, a się nie znam :) Też zgaduję z tego, co pisałaś o kolorze mamy miotu.

eswa - Śro Sie 17, 2016 17:26

Jak to dobrze wiedzieć, że nie tylko ja czekam niecierpliwie na chłopców! Moi bliscy mówią, że zwariowałam na punkcie szczurów... A ja ich jeszcze nawet nie mam... :)
Nakota - Śro Sie 17, 2016 18:45

Skarpetka, havana to genetycznie rozjaśniony mink, więc bliżej jej do koloru minka, ale jest tak o ton-dwa jaśniejsza od niego. Coffee jest dużo bardziej jaśniejsze, bo to podwójne rozjaśnienie, przypomina taką kawę z bardzo dużą ilością mleka.

Na razie dzieciaki rosną jak na drożdżach i nie dają żyć biednej Iwonce... Już nauczyły się biegać i, ku niezadowoleniu Iwonki, wskakiwać na domek, gdzie do tej pory od nich odpoczywała :P Także dopadają ją już w każdej wolnej chwili i prawie zawsze jak do nich zaglądam to jakaś część dzieciarni wisi na maminych cyckach :twisted: Poza tym już zamieniły się w szarańcze i pożerają wszystko co napotkają na swojej drodze :-P

eswa - Śro Sie 17, 2016 19:21

Iwonka to najlepszy bar mleczny w całej Polsce, więc nie ma co się dziwić :D
Już niedługo mamusia będzie mogła trochę odetchnąć... :)
Fajnie, że dzieciaki są takie energicznie i dobrze się rozwijają :serducho:

Skarpetka - Śro Sie 17, 2016 22:26

Cytat:
Poza tym już zamieniły się w szarańcze


Człowiek się zapisuje na szczurka, a tu mu szarańcze szykują :D

eswa, ja też już szaleję :lol:

Nakota - Sob Sie 20, 2016 16:24

Spóźnione zdjęcia małej szarańczy - jak widać nie wszystkie są ostre, bo dzieciaki się tak ruszają, że trudno im zrobić wyraźne zdjęcia :) Wciągają wszystko co staje na ich drodze - suche i mokre jedzenie, kaszkę, warzywka, owoce... a jeszcze dodatkowo co jakiś czas dopadają mamuśkę, która podczas karmienia dzielnie je wymywa :serducho:






Shiva - Sob Sie 20, 2016 17:41

Nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać, że wszystkie samce zarezerwowane... Są cudne, po prostu nie mogę oderwać wzroku :serducho:
Zazdroszczę przyszłym opiekunom (: :kciuki:

Albireo - Sob Sie 20, 2016 21:47

Nakota, zakochałam się :serducho: Są przeurocze, każdy z osobna i wszystkie razem. Aż mi się zamarzyły jakieś havana/coffee agouti :D
Skarpetka - Pon Sie 22, 2016 19:25

Jakie słodkie zdjęcia! Wyglądają tak niewinnie, jakby wcale nie były szarańczami... :D :D:D
Lama - Pon Sie 22, 2016 21:08

Shiva napisał/a:
Nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać, że wszystkie samce zarezerwowane... Są cudne, po prostu nie mogę oderwać wzroku :serducho:
Zazdroszczę przyszłym opiekunom

Ja też!
Dla mnie nie wystarczyło, więc będę podglądać, może jednak ktoś się rozmyśli. :P

eswa - Wto Sie 23, 2016 20:24

A jakie mają cudne stópki! I ogonki! I w ogóle całe są cudne! :serducho:
Topaz na pierwszym zdjęciu w drugiej linijce jest mistrzem! :lol: Co jak co, ale pozować do zdjęć to on potrafi!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group