To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot W Rotta Taivas

Nakota - Pią Lip 29, 2016 18:52
Temat postu: Miot W Rotta Taivas
Wczoraj, tj. 28.07.2016 r., w godzinach wczesno popołudniowych na świat przyszedł miot W!

Rodzicami zostali:



YVONNE of Zirrael - standard, velveteen, coffee, self
Kochana samiczka, zdecydowanie uwielbiająca człowieka. Zawsze po otwarciu klatki biegnie się przywitać z człowiekiem, pogłaskać, potem na chwilę ucieka, ale za sekundę wraca na ponowne mizianki. Gdyby mogła to nie odstępowałaby człowieka na krok. Urodzona w Polsce.

oraz

JASPIS Rotta Taivas - standard, standard, coffee agouti, self
Typowy duży dzieciak - wygląda jak dorosły samiec, ale w głowie mu pstro. Najchętniej non stop eksplorowałby i badał otoczenie, oczywiście najlepiej w obecności człowieka, któremu można wejść na głowę :) Łakomczuch, który wszystko spala na swojej codziennej bieganinie. Często można zobaczyć go obok z którymś z jego braci - Jukonem lub Jarvisem. Urodzony w Polsce.

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Specializovaná organizace chovatelů potkanů, gdzie zarejestrowana jest hodowla.

Mamy 12 maluszków :serducho:



quagmire - Pią Lip 29, 2016 19:03

Trzymam kciuki za pełne brzuszki :kciuki:
unicorn - Sob Lip 30, 2016 15:14

Dużo zdrówka :serducho:
mmarcioszka - Sob Lip 30, 2016 19:46

Ciocia Yveta i ja trzymamy kciuki za pełne brzuszki :kciuki: :kciuki:
Nakota - Wto Sie 02, 2016 20:54

quagmire, unicorn, mmarcioszka, dziękujemy :serducho:
mmarcioszka, wymziaj Yvetkę ode mnie i przekaż całusy od Yelmika i Yvonki :)

Tak wyglądaliśmy wczoraj:


W miocie jest zdecydowana przewaga jajcarzy, bo aż dziewięciu! Co ja zrobię z takim nadmiarem jajec no... :lol: Chociaż tyle, że rodzice mieli innego asa w rękawie pod postacią niespodzianki :mrgreen:

Hanami - Wto Sie 02, 2016 21:54

Nakota napisał/a:
Co ja zrobię z takim nadmiarem jajec

Jajec-nicę? :lol: :lol:

mmarcioszka - Śro Sie 03, 2016 01:08

Nakota, załatwione ;)

Jaka niespodzianka :> ?

Nakota - Śro Sie 03, 2016 14:17

Najbardziej widoczna to ta, że wśród ciemnego rodzeństwa mamy dwa jasnookie żelki :serducho:
Być może jest i druga, ale na chwilę obecną nie chce mi się w to wierzyć i dalej optuję przy tym, że jednak mam zwidy w tej kwestii :P

Skarpetka - Czw Sie 04, 2016 14:46

Strasznie jestem ciekawa, co masz za zwidy :D Ten z rozpostartymi lapkami taki jasniejszy w sumie niz reszta. Smieszy mnie jego poza :D

Szczury wiedza lepiej, jak sobie miot zaplanowac! :D

Nakota - Pią Sie 05, 2016 17:42

Garść wczorajszych zdjęć:


Skarpetka napisał/a:
Strasznie jestem ciekawa, co masz za zwidy :D

Zwidy okazały się jednak nie być zwidami, a jawą, więc chyba mogę już powiedzieć... mamy w miocie dumbo! :mrgreen:

jokada - Pią Sie 05, 2016 17:58

Nakota napisał/a:
dumbo
dumbusie sa najpiękniejsze :mrgreen: :serducho:
mmarcioszka - Pią Sie 05, 2016 18:12

Ekstra :D
Nakota - Wto Sie 09, 2016 17:35

jokada napisał/a:
Nakota napisał/a:
dumbo
dumbusie sa najpiękniejsze :mrgreen: :serducho:

Muszę przyznać, że nie jestem jakimś specjalnym fanem dumbusi, ale rude dumbusie są totalnie przeurocze :serducho:

A teraz kolejna porcja zdjęć - jesteśmy coraz większe i mamy coraz więcej futerka! :)


Jak widać po zdjęciach mamy więcej kolorów niż przewidywałam planując miot - najprawdopodobniej barwa mamusi została źle zakwalifikowana jako coffee z uwagi na jej nosicielstwo rozjaśnienia.

Karena - Wto Sie 09, 2016 18:23

Jak dobrze, że późno weszłam w temat i są głównie jajcarze :P
:serducho:

Skarpetka - Wto Sie 09, 2016 18:34

Kochana kupka śliczności :) ))


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group