To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Poznań] Oddam szczurki - nieaktualne

billynt93 - Czw Lip 28, 2016 23:29
Temat postu: [Poznań] Oddam szczurki - nieaktualne
Szczurki znalazły już nowy dom - temat do zamknięcia/usunięcia

1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: 5 miesięcy

4. Miasto: Poznań (Rataje)

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: brak, tylko odbiór osobisty u mnie w mieszkaniu na Ratajach

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: wydaje mi się że stosunkowo spokojne, ale wypuszczone z klatki chętnie biegają po pokoju

8. Stosunek szczurów do człowieka: nie boją się, biegają po mnie gdy siedzę na łóżku, czasem wejdą mi nawet na głowę ;)

9. Stosunek do innych szczurów: nie są w stosunku do siebie agresywne, brak kontaktu z innymi szczurami

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: szczurki oddaję z bólem, jednak z uwagi na pracę oraz inne obowiązki niestety nie mam czasu się nimi zajmować, od pewnego czasu nie są nawet wypuszczane z klatki ;( Poza brakiem poświęconego z mojej strony czasu starałem się jednak aby szczurkom nigdy niczego nie brakowało, zawsze były najedzone i napojone oraz miały regularnie sprzątaną klatkę. Myślę, że będą szczęśliwsze u kogoś, kto znajdzie dla nich więcej czasu.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę dorzucić akcesoria które prawdopodobnie więcej mi się nie przydadzą tj. klatkę, poidełko, miseczkę, domek, jakieś resztki podsypki, sianko

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: prawdę mówiąc wolałbym oddać oba naraz niż męczyć się później z szukaniem domu dla jednego szczurka, a poza tym to są braciszki ;) szkoda byłoby ich rozdzielać ;p

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: wydaje mi się, że przy spotkaniu na żywo, przy przyjeździe po szczurki będę w stanie ocenić czy osoba jest godna zaufania i nie wyrządzi im krzywdy

16. Zdjęcia szczurów:




17. Kontakt: telefon 509 543 636, jeśli nie będę mógł odebrać to oddzwonię ;)

18. Kilka słów o szczurze: szczurki z ładnym jasnoszarym futerkiem, mają nadane imiona Munio oraz Oberek, jednak nie nauczyły się na nie reagować, więc jest jeszcze możliwość je przemianować ;)

@limomanka Dzięki za pomoc ;) Jak próbowałem dodać jako załącznik to wyskakiwał mi jakiś błąd niestety ;p

limomanka - Pią Lip 29, 2016 07:54

billynt93 napisał/a:
niestety z jakiegoś powodu nie mogę dodać zdjęć

Spróbuj tak. To obowiązująca na tym forum forma wstawiania fotek.

Karena - Czw Wrz 15, 2016 10:24

Nieaktualne. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group