To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - ODCZAROWAĆ SZCZURY

limomanka - Wto Wrz 13, 2016 10:24

Pyl napisał/a:
Żal, bo taki filmik mógłby sam stać się "edukacyjnym nośnikiem".

To prawda. W tle było widać, co robiliście, ale ktoś "z zewnątrz" mógłby tego nie wyłapać.

Pyl - Wto Wrz 13, 2016 11:59

limomanka napisał/a:
W tle było widać, co robiliście
limomanka, nawet to nie. Holu z klatkami nie ma w ogóle nawet na kawałeczku filmu.
Ale kto chciał i był na wystawie to widział :) To najważniejsze.

Karena - Wto Wrz 13, 2016 12:45

Było rewelacyjnie :serducho:
Stety albo niestety stanowisko Forum Alloszczur cieszyło się taką popularnością, że nawet do swoich szczurów zajrzałam tylko trzy razy, nie wspominając o braku czasu na przywitanie się z wszystkimi :D
Super, że ogrom z was znalazło czas, żeby do nas podejść :D

Paul_Julian - Śro Wrz 14, 2016 07:12

Karena łapała wszystkim na baloniki i rysowanie szczurów :lol:
Stanowisko było wspólne z szczury.org, najpierw grzecznie po pół, żeby było ładnie i wszystko widac itd., a potem i tak się wszystko pomieszało i sie zrobił trochę bałagan :mrgreen:
W pewnym momencie nie mozna było nadążyć za wszystkim :D
Ale było bardzo fajnie i razem dobrze się współpracowało (mam nadzieję, ze Allo tez :) )

quagmire - Śro Wrz 14, 2016 09:41

Kochani, a ma może ktoś zdjęcie kącika z klatkami?
agathe1988 - Śro Wrz 14, 2016 09:59

quagmire, z tego co widzę, to Paul_Julian, wstawił zdjęcia właśnie kącika z klatkami, na fp wystawy ;)
quagmire - Śro Wrz 14, 2016 11:30

agathe1988, dzięki, poszukam :)
mmarcioszka - Śro Wrz 14, 2016 17:59

Paul_Julian, współpraca była super, choć na początku chyba trochę wymuszona przeze mnie, bo wcisnęłam nam nasze balony do dmuchania i poszłam ogarniać resztę organizacji wystawy :P
Ale wyszło super :)

Paul_Julian - Śro Wrz 14, 2016 20:58

E tam, dobrze sie dmuchało balony :D
Nic sie nie przejmuj, ulotki były już wystawione, czas naglił, a miałas ogony do wystawienia.

Zdjęcia klatkowe sa faktycznie na fp https://www.facebook.com/...473794711870779
Potem było troszkę więcej karteczek i wyjasnień np. że ta duża klatka bez pieter nadaje sie w kwestii wymiarów, ale musi mieć pięterka i hamaki.
I chorobówka miała tez troche wyjaśnien.

Klatki były ustawione zaraz na wejściu. Odwiedzający dostawali ulotkę od Pyl, i zaraz były obok klatki. A potem wejscie na glówną sale i szal szczurów :mrgreen:

quagmire - Śro Wrz 14, 2016 22:11

Paul_Julian, dziękuję, już znalazłam :mrgreen:
zirrael - Czw Wrz 15, 2016 09:52

http://www.warszawa.blokl...fb-post,197324/
quagmire - Czw Wrz 15, 2016 11:58

zirrael, Twoje dzieło? Bo za bardzo merytoryczne, żeby napisał to ktoś z zewnątrz :P
zirrael - Czw Wrz 15, 2016 17:49

quagmire, no raczej, nikt inny z Urzędu by nic sam nie napisał (a chcieli krótko na fb i do gazety Nasze Bielany) - ofc nieco skrócili
quagmire - Czw Wrz 15, 2016 18:18

:mrgreen:
Nawet nie popsuli skracając :)

Pyl - Pią Wrz 16, 2016 19:46

Łoł! Tego mi było trzeba :)
Marisku, :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group