To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leki - Cabaseril/ Cabergolina

Martini - Sob Lip 09, 2016 14:03
Temat postu: Cabaseril/ Cabergolina
Dzień dobry wszystkim, którzy mnie znają, po dłużej przerwie:) I tym, co nie znają, rownież.
:kwiatek:

Będę niedługo w Austrii, gdzie Cabaseril jest dostępny w wersji 1 mg x 30 tbl za 47,80 € . Ostateczna cena zależy oczywiście od kursu mojego banku w dni, w którym będę płacić za lek. Mam miejsce w walizce i mogę kupić kilka opakowań.


Chciałam uprzedzić, że nie mogę zająć się rozsyłaniem pojedynczych tabletek. Wysyłam jednej osobie całe zapieczętowane opakowanie i od Was zależy, jak się tym podzielicie. Chcialabym też uniknąć sytuacji, kiedy na konto spływa mi kilka wpłat, tak więc prosiłabym, żebyście wyznaczyli osobę/y chętną/e do ogarnięcia zrzutki i przelania mi końcowej sumy.
Rozliczamy się po tym, jak dostaniecie lek, ale będę prosić o wpłacenie kilkudziesięciu złotych jako swego rodzaju potwierdzenia, że go chcecie, bo nie mam ochoty zostać z kilkoma opakowaniami:)

Lek muszę zamówić najpóźniej w poniedziałek rano, tak więc decydujcie się szybko! Raczej nie będę miała okazji tu zaglądać, piszcie więc na very.ewa@gmail.com.
:rockon:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group