To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przygarne samca Warszawa i okolice

aresarma - Pon Maj 23, 2016 00:34
Temat postu: Przygarne samca Warszawa i okolice
Przygarne samca, młodego dzieciaka, najchętniej labika, ale może być inny oprócz kapturka. Warszawa i okolice.

edit: Przeszukałam chyba wszystkie fora, strony ogłoszeniowe i portale zwierzęce. Naprawdę tak trudno znaleźć szczurki? Czy ja jakaś ułomna jestem? A takiego karmowego białasa nie da się skądś uratować? Czy nie polecacie takiego pomysłu?

nimka - Czw Maj 26, 2016 21:15

A na facebooku patrzyłaś?

https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/?fref=ts

https://www.facebook.com/szczurywawa/?fref=ts

i na grupach szczurzych na fb użytkownicy też sami wstawiają info, że mają prywatnie swoje tymczasy do adopcji.

aresarma - Nie Maj 29, 2016 21:57

Mało korzystam z fb, ale zaglądałam na Szczurze Adopcje. No nic, poczekam albo wezmę od terrarysty, zawsze to uratowany szczurek więcej.
Hanami - Pon Maj 30, 2016 11:43

Może to nie najbardziej "lotny" pomysł, ale jeżeli szukasz białego, to czy kontaktowałaś się np. z wydziałem weterynarii, albo z odpowiednim działem w Polskim Towarzystwie Etologicznym?
Może u nich w labach jest coś do wyciągnięcia.

aresarma - Pon Maj 30, 2016 20:26

Z uczelnią nie miałam kontaktu od czasów studiów, a było to ładnych parę hmm... naście lat temu :mrgreen: Trochę mi głupio jechać i szukać szczura szczerze mówiąc. Przez lata ciągle docierały do mnie wieści o wacikach do adopcji, a teraz jak się rozglądam panuje posucha. Tym gorzej, bo chciałam sobie zmontować dwuosobowe stado z różnych źródeł i połączyć za jednym zamachem, bo mam bardzo złe doświadczenia z łączeniem dorosłych ogonów. Widzę jednak, że nie tak łatwo o adopcję :-P Spoko, nie spieszy mi się. Chcę naprawdę pomóc jakiemuś w potrzebie, ewentualnie drugi kawaler będzie z hodowli, jeszcze to rozważam, bo nigdy nie miałam "rasowca". Zobaczymy.
Pyl - Pon Maj 30, 2016 23:53

aresarma, możesz się jeszcze skontaktować z Vivą Gryzonie. "Jakość" szczurów co prawda zależy bardzo od tego kto jest DT, ale zazwyczaj mają więcej ogonów niż ogłoszone w necie (dobre DT są zawalone opieką nad szczurami i nie mają czasu na aktualizację ogłoszeń).
agathe1988 - Pią Lip 01, 2016 09:27

Aktualne?
aresarma - Pią Lip 01, 2016 16:28

Nie, można usunąć :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group