To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot STAROŻYTNY HS

Mao - Czw Lip 14, 2016 00:47

Ogoniasta, wytłumacz jej, że dzieci się nie bije, a tych ciemnych to już w ogóle. Proszę zostawić murzynka :lol:
(Swoją drogą, aż przyjemnie się na nią patrzy... i narasta we mnie ochota na czekoladę przez ten jej kolor).

Fotek Anahity nie mam - zjedzcie ;) ale charakter ma mocno tatusiowy. I ważyła wczoraj 205g ;)

quagmire - Czw Lip 14, 2016 08:58

To ja trzymam najmocniej za szybkie dotarcie :kciuki:
Senthe - Czw Lip 14, 2016 19:17

Solkanowi nie da się zrobić fotek, kiedy tylko może, biega po stole dookoła klatki o tak: tuptuptuptuptuptuptuptuptuptuptuptuptuptuptuptuptuptup. :mrgreen: Bardzo lubi też w przenośni i dosłownie wchodzić nam na głowy. Wchłania mnóstwo karmy, rośnie i jest silniejszy, nie ma już takich śmiesznych słabych łapek, dzielnie się wspina po ubraniach.

Łączenie w toku, wczoraj wszystkie potwory wylądowały razem w kartonie i zachowywały się nienagannie (tylko paczały z dna "mamooo, ale czemu musimy tu siedzieć? daj nam spać"). Solkan próbuje się przytulać, Merlin go odpycha tylko łapą "weź, dziecko, odczep się" :lol: . Damy im jeszcze parę dni zapoznawania i może w weekend będziemy próbować wspólnej klatki.

quagmire - Czw Lip 14, 2016 19:49

Mao, ja nie wiem, po kim Finn ma charakter, ale jest świetny :)
Nauczył się od dziewczyn, że na hamaki się nie sika, a je nauczył, że jak sypią jedzenie, to się natychmiast wraca do klatki :mrgreen:
Myślę, że ma spore zadatki na szefa tej bandy i dobrze, że trafił do dziewczyn, bo w męskim stadzie mogłoby być mu ciut trudniej.
Finn mieszka w klatce z obydwoma dziewczynkami od poniedziałku.

Ogoniasta - Sob Lip 16, 2016 12:27

Reklamacje oficjalną chcę złożyć! Szczury mam wpisane w umowie, a nie obcinaczki do hamaków :roll: :P Właśnie trzeci raz doszywałam zaczepy. :twisted:

No i nie chce zapeszać, ale chyba się połączyłyśmy :mrgreen: Są jeszcze jakieś małe przepychanki, ale ogólnie zachowują się jak jedno stado :serducho:

Senthe - Sob Lip 16, 2016 13:59

U mnie za to potwory się zaczęły jednak bić, Solkan zyskał zadrapanie ostrzegawcze. Taki mały, a już się stawia dwa razy większemu Merlinowi i sto razy większej mi, kiedy mu przestawiam cokolwiek w klatce :roll: . Ciągle prowadzimy intensywną wymianę zapachów między klatkami. Na pewno się jeszcze dogadają.
quagmire - Sob Lip 16, 2016 23:50

Senthe, na bank. Chociaż dzieciaki już dwumiesięczne, więc zdecydowanie zaczynają mieć własne zdanie. Finn ma, ale dziewczynom to szczególnie nie przeszkadza.
Senthe - Pon Lip 25, 2016 00:36

Wolno poszło, ale dziś w końcu potwory zostały wpuszczone do docelowej, praktycznie pustej klatki. Dorzucam filmik, jak chodzą po niej zszokowane. ; ) https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Zero bójek, przepychania, piszczenia, w ogóle nie zwracają na siebie uwagi. Solkan grzeczniutki. Wieczorem zrobiliśmy miniwybieg po stole i po nas : P. Doskonale się przytula dwa szczury na raz. :serducho: Jutro-pojutrze przenosimy do ich stałego pokoju (teraz stoją w drugim, coby mój chłopak je miał stale na oku). Jest super.

quagmire - Pon Lip 25, 2016 13:32

Senthe, dzielni chłopcy :)
Solkan się wydaje taki malutki. Finn mieszka z dwoma dziewczynami, jest od nich tylko 80 gramów lżejszy, więc wydaje się prawie taki jak one :wink:

Senthe - Pon Lip 25, 2016 14:42

To nie Solkan jest malutki, to Merlin jest ogromny : P. Waży koło 600g, ŻRE o wiele więcej niż Pix. Chodzi potem taka wielka buła miłości.
quagmire - Pon Lip 25, 2016 16:52

Senthe, nie miałam wątpliwości, że on się taki mały tylko przy kumplach wydaje. Chociaż przecież to są małe szczurki. Ja bym chciała, żeby wolniej rosły ;)
Emilia - Pon Lip 25, 2016 19:57

Málaga, "wiewiór" w pierwszy dzień łączenia zamieszkała z resztą stada.
Uwielbia człowieka i zabawe z nim i każdy kto ją poznaje od razu się w niej zakochuje, jest wyluzowana i kochana. Dobra robota, Husarze. :wink: Nawet mój chłopak nieznający się na szczurach powiedział: "Kupuj już tylko szczury z tej hodowli." :P a jak wyjechałam i szczurki były do dzisiaj prawie przez tydzień u mojej mamy, to ta do mnie dzwoniła uradowana, że Málaga biega dookoła mebli jak piesek i ciągnie za sobą kocyki, aby tylko zwrócić na siebie uwagę. Przez ten tydzień tak urosła, że ledwo ją dzisiaj poznałam. Waga pokazała 242g, czym przerosła w kilka dni moją 4,5-miesiaczną Miu Miu. :>






quagmire - Pon Lip 25, 2016 20:58

Ogromne są. Finnek w sobotę ważył 280 :)
Ogoniasta - Nie Sie 07, 2016 23:04

:serducho:

Odyseja


Iliada



Buziak dla Iliady :mrgreen:

quagmire - Pon Sie 08, 2016 09:58

Iliada ma przepiękne oczy :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group