To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot STAROŻYTNY HS

quagmire - Wto Sty 10, 2017 11:10

Jakie one są obłędne :serducho:
Ogoniasta - Sob Kwi 08, 2017 21:56

Siostrzyczki w jajecznym klimacie :)



quagmire - Pon Kwi 10, 2017 14:33

Boskie panny :)
Trudno uwierzyć, że te potwory mają już prawie 11 miesięcy :shock:

Ogoniasta - Pon Maj 15, 2017 21:54

STO LAT naszym kochanym starożytnym skarbom! :serducho: :kwiatek:


Iliada w prezencie urodzinowym dostała wycieczkę do weta i szpilora w pupalka. :roll: Od wczoraj wydaje dźwięki jak traktorek. :| Dostała antybiotyk.

Z Iliadą ogólnie mam mały problem. Czy u któregoś z rodzeństwa pojawiały się jakieś problemy skórne?
W styczniu u Iliady pojawiły się strupki. Na karku, na pleckach, na boczkach. Oczywiście pierwsze podejrzenie - świerzb. Chociaż nie wyglądały typowo. Dostała serię odrobaczania. Nie zeszło. Zeskrobina nic nie wykazała. Wetka stwierdziła, że możliwa jest jakaś alergia. Dostała steryd. Zeszło. Niestety w marcu powtórka z rozrywki. Znowu zeskrobina, znowu czysto. Dla pewności znowu całe stado zostało odrobaczone. Po kuracji Iliada nadal miała strupy. Nie było ich dużo. 3-4 rozsiane na tułowiu. Znowu pomogło leczenie sterydem. Teraz znowu pojawiły się dwa strupy. Dostałyśmy steryd. Nie mam pojęcia co może ją uczulać :/ Karma nie zmieniona, warzywa, owoce - nic nowego nie dostawały.
Jakieś pomysły?? Coś się u was działo?

Senthe - Pon Maj 15, 2017 23:09

:urodziny:

U Solkana wszystko w porządku, urósł chłop na schwał, trochę pulchniutki, za to silny, zwinny, wszystkim zainteresowany i kochany :serducho: . Nie ma żadnych problemów zdrowotnych, poza podejrzeniem mykoplazmozy u całego stada. Wszystkie potwory od miesięcy trochę kichają, raz były przeleczone antybiotykiem. Nie przerodziło się to kichanie póki co w nic poważniejszego. Są pod stałą obserwacją pod tym kątem.

Ogoniasta, Solkan nie miał żadnych problemów skórnych.

quagmire - Pią Maj 19, 2017 17:23

Finn miał kiepskie urodziny, bo ja się czasowo nie ogarniam w tym tygodniu, jak pisałam na FB w prezencie miał wycieczkę pociągiem, bo Mati jechała na echo serca, a jak ma się 3 szczury, to jedzie całe stado :wink:

Waży 570 gramów. Fajny jest - i z budowy, i z wyglądu, i z charakteru :serducho:

Jakiś czas temu też miał jakieś pojedyncze strupki, ale stado dostało Stronghold i jak na razie się nie pojawiły. Teraz kończy antybiotyk, bo mocno się zakatarzył, ale to tyle jak na razie.

:)

Senthe - Nie Sie 20, 2017 12:46

https://www.youtube.com/watch?v=Jw-M5851ajE

Solkan się myje. :mrgreen:

quagmire - Wto Sie 22, 2017 12:14

:serducho: :serducho: :serducho:
Cudowny jest :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group