To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot STAROŻYTNY HS

Oluś - Nie Maj 15, 2016 11:35
Temat postu: Miot STAROŻYTNY HS
Dziś (15.05.2016) nad ranem urodził się miot STAROŻYTNY spod Husarskich Skrzydeł. :serducho:


Rodzicami zostali:
ROTA ot Madam Szapokljak (dumbo, standard, burmese, niest. self) oraz NERON of Zirrael (standard, standard, wheaten pale burmese, self)

Dziękujemy serdecznie hodowli Zirrael Rattery za użyczenie samca do krycia! :)


Spodziewamy się:
Uszy: standard, mała szansa na dumbo
Sierść: standard
Barwa: sable burmese, pale sable burmese, burmese, pale burmese, siamese, himalayan w kolorach black i agouti, jest szansa także na russian blue i russian blue agouti
Znaczenia: self


Charaktery:

Rota
Cytat:
zdecydowanie najodważniejsza z moich Ukrainek. Wszystko musi wiedzieć, musi być koło mnie zawsze, musi być do wszystkiego pierwsza. Ma taki sanratsowy charakter, jest mega proludzka, do tego bardzo wesoła, uwielbia się bawić. Wiecznie zazdrosna o Perperunę - nie ma tak, że Perperunę będę tulać, a jej nie. Jeśli Perperunę mam na kolanach, to Rota wejdzie mi na brzuch. Jeśli na brzuchu, to pakuje się wyżej, żeby mnie lizać po twarzy. Niemożliwa wariatka :D Pochodzi z Ukrainy.
Jako mama miotu A sprawdziła się bardzo dobrze.


Neron
Cytat:
W młodości nie lubił rąk i nieco panikował. Dojrzał, przestał być dzikuskiem ;) i zrobił się z niego całkiem fajny szczur. Czasem bywa odrobinę zaborczy w stosunku do swoich kolegów. Kandydat na betę, chociaż ma poważną konkurencję w stadzie.


Poród był dość krwawy, ale Rota bez problemów powiła 14-stkę żelków. Pięknie nad nimi kwoczy, a brzuszki są pełne mleka :serducho:


Miot jest tematyczny, czyli imiona szczurków z tego połączenia będą krążyć wokół szeroko pojętej starożytności :)

Na dziewczynki na razie nie przyjmujemy zapisów.
Aby zapisać się na miot należy zapoznać się z warunkami rezerwacji, wypełnić ankietę i przesłać ją na nasz adres e-mail: husarskieskrzydla@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy rezerwacji lub sprzedania maluszka bez podania powodu. Mioty mogą nie dojść do skutku z przyczyn od nas niezależnych, może również dojść do zmiany samca, literki lub kolejności miotów.

quagmire - Nie Maj 15, 2016 11:49

:serducho: :mrgreen: :serducho:
Cudownie :) Niech brzuszki będą cały czas pełne mleczka. A maluszki niech rosną duże i dzielne :)
Kocham i czekam.

Ogoniasta - Nie Maj 15, 2016 12:36

Gratuluję i tutaj! :mrgreen:

Klusiątka niech rosną duuuże, okrąglutkie :serducho: Dużo kciuków dla całej gromadki i dzielnej mamusi :serducho:

Mao - Pon Maj 16, 2016 14:04



:)

ema0505 - Pon Maj 16, 2016 15:00

Jacy piękni rodzice! :serducho:
Niech kluchy rosną zdrowo ;)
Off-Topic:
Nie mogę tu wchodzić, bo jeszcze wyśle ankietę a wtedy to mnie Ernest z domu wyrzuci :D

quagmire - Pon Maj 16, 2016 15:02

So in love :serducho: :serducho: :serducho:
Senthe - Pon Maj 16, 2016 15:55

Aww :serducho:
Ogoniasta - Pon Maj 16, 2016 20:33

Micha pełna żelkowych słodkości! :serducho:
Oluś - Śro Maj 18, 2016 21:35

Rośniemy i ciemniejemy :serducho:

Emilia - Śro Maj 18, 2016 23:08

Jak najwiecej ciemnych...! :twisted:
Ogoniasta - Śro Maj 18, 2016 23:52

http://s908.photobucket.c...ry6do9.jpg.html Przepełnia mnie pragnienie żeby włożyć tu rękę i pogmerać! :mrgreen: :serducho:
tuśka - Czw Maj 19, 2016 00:40

Gratuluję i dużo zdrówka maluszkom życzę :serducho:
15 maja - jaka piękna data, w tym dniu mam urodziny :)

quagmire - Nie Maj 22, 2016 10:42

Pierwszy tydzień za nami :serducho: :mrgreen: :serducho:
Oluś - Nie Maj 22, 2016 18:35

Mamy 10 dziewuszek i 4 chłopców :serducho:

Dziś tylko nasze cztery rodzynki:

quagmire - Nie Maj 22, 2016 18:43

Cudne rodzynki :serducho:
Niby tylko cztery, a jaki trudny będzie wybór :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group