To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

W kupie raźniej - szczury są stadne - Uwaga ważne pytanie.

Dominika2000 - Śro Kwi 20, 2016 19:58
Temat postu: Uwaga ważne pytanie.
Na forum cały czas piszecie, że szczury można do wszystkiego zmuszać, dlaczego tak robicie? Ja myślę że wy tym krzywdzicie szczury, dlaczego zmuszacie ich do bycia w stadku, którego nie lubią? To ich krzywdzi! Jednej koleżanki z forum szczura z pewnej hodowli, nie lubi tych co wcześniej miała olgapsiara to czemu tak kazaliście jej łączyć te szczurki? One chodziły całe we krwi i ciągle były wgryzione, po co je tak zmuszać i krzywdzić? Nie lubi stadka to trudno i trzeba oddać do innego proste. Przepraszam za błędy ale piszę teraz z tableta mamy.

Poprawiłam literówki oraz interpunkcję. /Rusałka

Niamey - Śro Kwi 20, 2016 20:16

bo tak naprawdę hodujemy szczury na mięso :twisted

A tak serio - załóż temat swoim szczurom, pokaż jak się nimi opiekujesz, może nauczymy się czegoś cennego od ciebie :lol1:

Dominika2000 - Śro Kwi 20, 2016 20:58

Niamey a tak na poważnie? Nie wiem po co tak żartujesz, ja serio pytam, a jakiś młoda osoba może to wziąć na serio i co wtedy? Pomyśli że źle traktujecie zwierzęta jeszcze bardziej.

Dominika2000, proszę, nie używaj skrótów typu nw, ponieważ na forum mamy userów w różnym wieku, nie wszyscy rozumieją nowomowę. Między innymi ja, mam z nią delikatny problem. /Rusałka

Niamey - Śro Kwi 20, 2016 21:07

Dominika2000, jeszcze bardziej to już się nie da. Moja odpowiedź dostosowana była do twojego pytania. Jak zaczniesz udzielać się na forum w konstruktywny sposób, to i moje odpowiedzi się zmienią. Póki co polecam wytrwałe ćwiczenia nad czytaniem ze zrozmieniem i zrozumiałym pisaniem. To ci pomoże uniknąć takich pomyłek jak spontaniczne pomawianie innych użytkowników.
Szczurówka - Pią Kwi 22, 2016 16:28

Dominika2000, skoro twierdzisz że zmuszamy szczury do życia w stadzie którego nie lubią to zobacz https://www.youtube.com/watch?v=R2VpCQBOtPk jak ja zmuszam biednego szczurzego kaptura do życia z moimi S&F[*] :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group