To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot S Rotta Taivas

Nakota - Sob Kwi 02, 2016 21:24
Temat postu: Miot S Rotta Taivas
Dzisiaj, tj. 02.04.2016 r., w godzinach wczesno popołudniowych na świat przyszedł miot S!

Rodzicami zostali:



SKIERKA of Zirrael - standard [Dg], standard, russian pale burmese, self
Urocze dziecko, wskakujące człowiekowi na głowę gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Ugodowa, bezproblemowa, uwielbiająca mizianki i kochająca człowieka. Wieczna uciekinierka z klatki, non stop eksplorowałaby otoczenie i biegała po pokoju. Urodzona w Polsce.

oraz

Ratpack's KAPPARI - dumbo, teddyrex, russian burmese, self
Spokojny, stateczny pan. Z początku trochę panikował, ale z wiekiem zupełnie mu przeszło. Kocha mizianki i jedyne, co mu się nie podoba to podnoszenie. Leń, ciężko go dobudzić jak już urządzi sobie sjestę :) Uwielbia "patrolować" całą klatkę ze swojego ukochanego sputnika - pełni trochę rolę strażnika stada obserwującego całe otoczenie, oczywiście tylko kiedy nie śpi :P . Przyjechał z Holandii.

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Specializovaná organizace potkanů, gdzie zarejestrowana jest hodowla.

Mamy 11 maluszków :serducho:



SzczurLOVE - Sob Kwi 02, 2016 21:28

:kciuki: Dla mamusi i dzieciaczków :serducho:
Rusałka - Sob Kwi 02, 2016 21:50

Piękni rodzice :zakochany: Za brzuszki pełne mleczka :kciuki:
quagmire - Sob Kwi 02, 2016 22:59

Kciuki za dużo mleczka w brzuszkach :kciuki:

Dobrze, że nie będzie jeszcze agutów :mrgreen:

Senthe - Nie Kwi 03, 2016 00:17

Rośnijcie grzecznie, śliczne robale. :serducho:
Nakota - Czw Kwi 07, 2016 13:14

Dziękujemy pięknie za kciuki, niestety wczoraj jeden z maluszków odszedł za Tęczowy Most :( Reszta rośnie i głośno krzyczy, także mam nadzieję, że już zostaniemy w komplecie.
Skierka jest cudowną mamą, bardzo dba o swoje pociechy, a przy tym daje ze sobą totalnie wszystko zrobić i wręcz szuka kontaktu z człowiekiem :serducho:

[ Dodano: Sob Kwi 09, 2016 15:49 ]
Dzieciaki skończyły dzisiaj tydzień i są bardzo głośne :D

Tak wyglądały we wtorek, 05.04:


A tak wyglądały wczoraj, 08.04:

Rusałka - Pon Kwi 11, 2016 01:49

Urokliwe bobaski. Niech pięknie rosną :sirwwt:
Nakota - Czw Kwi 21, 2016 15:35

Dawno mnie w temacie nie było, więc przydałoby się go troszkę zuaktualizować :)

Także na początek troszkę zdjęć grupowych...




Dzieciaczki ładnie urosły, są tłuściutkie i otworzyły jakiś czas temu oczka, więc pora również wstawić zdjęcia rezerwacyjne :)

SAMCE:

M1. Shinomori - dumbo, standard, russian burmese, self - rezerwacja A.B.


M2. Slendy's Toby - standard, velveteen, russian sable burmese, self - rezerwacja K.D.


M3. Slendy's Masky - standard, standard, russian pale burmese, self - rezerwacja K.D.


M4. Storm Cat - dumbo, standard, black eyed siamese russian blue point, self - zostaje w hodowli


M5. Stephen Vincent Strange - standard, velveteen, russian burmese, mitted self - rezerwacja E.W.


SAMICE:

F1. Sonata - dumbo, standard, russian burmese, irish - rezerwacja M.N.


F2. Shuvee - standard, standard, russian burmese, mitted self - rezerwacja ChS od Krisicy (CR)


F3. Sassenach - dumbo, velveteen, russian pale burmese, mitted self - rezerwacja ChS El Fuego (CR)


F4. Songbird - dumbo, standard, russian pale burmese, self - zostaje w hodowli


F5. Somethingroyal - dumbo, velveteen, russian burmese, mitted self - rezerwacja ChS Amour de Rat (CR)

agathe1988 - Czw Kwi 21, 2016 15:55

Jak ja się cieszę,że mam komplet w klatce!
Przecudowne są!

Nakota - Czw Kwi 21, 2016 16:27

agathe1988, dziękujemy :serducho:
Hanami - Czw Kwi 21, 2016 19:22

Przy F5 dodatkowo jeszcze imię powala na kolana.
Rusałka - Czw Kwi 21, 2016 19:56

Somethingroyal, taka urocza oraz Storm Cat, cudowna perełka :serducho:
Nakota - Pią Kwi 22, 2016 21:22

Hanami, bardzo się cieszę, że się podoba, bo sama je nadawałam (hodowczyni nie miała pomysłu) i nie byłam pewna czy nie jest aż nazbyt... hm, pretensjonalne dla małej łobuzicy :P

Dzieciaki cały czas rosną, a mamusia dba o nie jak może, są pękate i tłuściutkie od mleka, a już zaczynają skubać suche i próbować podkradać mamusiowe smakołyki :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group