To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot "A" Emerald Moon

Anonymous - Śro Maj 23, 2007 22:24

sachma napisał/a:
Kazdy malec jest wazny, ale pamietaj ze czesto jest tak ze mlode samice pomagaja w wychowaniu mlodych starszym samica zanim same zostana matkami.. kiedy samica nie ma od kogo sie nauczyc zdarza sie strata miotu.
Aaaa, faktycznie. W domu są przecież inne warunki niż w dzikim stadzie. Zwłaszcza, że szczury akurat są świetnymi matkami, w przeciwieństwie np. do chomików :/ U Ajlii widziałam 3 samiczki opiekujące się 4 malymi z 2 różnych miotów. Cuuudowny widok.
zywym_trudniej - Śro Maj 23, 2007 22:27

A ja jeszcze raz pozwole sobie zaznaczyc ze Calypso była w ciązy z jednym, gora dwoma malcami. A w przypadku tak małych miotow prawdopodobienstwo ze samica zje młode jest większe.
Anonymous - Sob Cze 23, 2007 23:38

Coś się tu dzieje? Można zamknąć?
L. - Sob Cze 23, 2007 23:40

Juni, dzieje się :wink: na razie duzo powiedziec nie moge, ale temat aktualny.
Anonymous - Czw Cze 28, 2007 15:51

Up Up
L. - Czw Cze 28, 2007 16:16

Trochę nowinek :D

U Caly w końcu widac brzuchol :D jest obecnie pod pełną pieszczot opieką Nezu ;]

i za jej pozwoleniem wrzucam fotki rodziców na gorąco tzn. z dzisiaj :wink:

100% mężczyzny :mrgreen: czyli tatuś miotu :D
czyt. Dogenik :wink:






i mamusia :mrgreen:



oraz jej brzuszek :serducho:



Porodu spodziewamy się ok. 6 lipca :mrgreen:

Lara - Czw Cze 28, 2007 16:38

No zdałoby się :> Niektórzy czekają bowiem, nie powiem, nie powiem :nuci: Rodzicielscy całkiem twarzowi :) Dzieciaczków spodziewam się równie urodziwych...zwłaszcza dziewczynek :>
L. - Czw Cze 28, 2007 16:49

Lara, uh... fakt strasznie to się ciągnie :D ale teraz nie mamy najmniejszych wątpliwości, bo brzuch rośnie z dnia na dzień ;]
więc teraz zostaje tylko mocno kciukać!

I jak to czasami sie mawia:
Im człowiek dłużej czeka tym większa potem radość :serducho:

Azi - Czw Cze 28, 2007 17:00

kciukamy więc :)
Savash - Pon Lip 02, 2007 23:12

Och boszszszsz... i mogą być satin fuzzy. Oj korci mnie korci by zamieszkać z jeszcze jednym łysolcem :mrgreen:
L. - Wto Lip 03, 2007 17:51

Savash, dużo osób korci :P hehehe
Savash - Czw Lip 05, 2007 10:19

Oj prawda, u mnie negocjacje z rodziną jakoś nie przynoszą rezulatów ;(
zywym_trudniej - Pią Lip 06, 2007 23:04

Przykro mi bardzo ze muszę to napisać ale Calypso znowu nie była w ciąży. Po prostu jej się przytyło. Nie będę jej już więcej razy kryć, ma już swój wiek i byłoby to za duże ryzyko. Bardzo przepraszam wszystkich oczekujących na maluchy, nie tak miało być :(

Proszę o zamknięcie tematu, w razie chęci przepisania się na inny miot (fuzzy powinny sie pojawić w naszej hodowli ale za jakieś 2 miesiące, informacje niedługo na stronce) proszę o kontakt na pw ze mną bądź z L.

Anonymous - Pią Lip 06, 2007 23:23

Zamykam
Anonymous - Pią Lip 06, 2007 23:23

Zamykam na życzenie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group