To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Przechowywanie karmy

Psweet - Wto Mar 15, 2016 23:24
Temat postu: Przechowywanie karmy
Przepraszam jeśli taki temat już ktoś założył ale ja nie zauważyłam go, a przeczytałam wszystkie tytuły. Chciałabym was zapytać jak przechowujecie karmę dla szczurów? Ja na początku po prostu w oryginalnych opakowaniach tylko że one po jakimś czasie wietrzały, później sypałam do worków i zawiązywałam ale to też nie jest wygodne, macie jakieś pomysły?
mmarcioszka - Wto Mar 15, 2016 23:45

Psweet, w plastikowych, szczelnie zamykanych pudełkach.
Rusałka - Wto Mar 15, 2016 23:49

Zarówno karmę jak i ziółka, przechowuję w tego typu pojemnikach hermetycznych; >>Klik<< :P
jokada - Śro Mar 16, 2016 10:14

U mnie na bieżące zużycie - w plastikowym pudełku na jedzenie.
Zapasy w podwójnych workach i wrzucone do samli.

Vaco - Śro Mar 16, 2016 17:55

Ja mam kupione plastikowe beczki "na zwłoki" gdzie jest zapas suchej karmy + samla lub inny plastik na mieszankę do codziennego podawania. Czasem różne ziarna trzymam osobno i mieszam w różnych proporcjach, bo każdy pojemnik ma lokatorów o innych potrzebach ;) Zioła, liście i płatki kwiatów w plastikowych lub szklanych pojemnikach, lub jak jokada w workach i samli :P
Wiktor76w - Śro Gru 28, 2016 14:00

najlepiej dobrze schowane w suffladze
agathe1988 - Śro Gru 28, 2016 14:04

Wiktor76w, w jakim celu podbijasz posty sprzed kilku miesięcy?
Ebia - Śro Gru 28, 2016 21:04

agathe1988, nowy (i nie tylko nowy) użytkownik forum ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie o każdym poście, nawet w tym, w którym nikt nie wypowiadał się od kilku miesięcy. Forum służy do wymiany wypowiedzi, dzięki temu w jakiś sposób żyje ;)
Layla - Pią Gru 30, 2016 10:10

Ebia, no sorry, ale to typowy forumowy archeolog :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group