To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Czy warto robić hamaczki i je sprzedawać?

olgapsiara - Pon Mar 07, 2016 19:05

Mam na fretkowym forum :-)
racia12 - Pon Mar 07, 2016 19:06

Może jakaś Fretka się skusi :lol:
Rusałka - Pon Mar 07, 2016 19:15

olgapsiara napisał/a:
jak mam robić reklamę niby?

Przede wszystkim udoskonalaj swoją twórczość.

Możesz spróbować ogłosić się na facebooku, wystawić swoje rękodzieła na allegro,
zwykle osoby poszukujące danej rzeczy zaczynają od buszowania w Google, od razu przechodząc właśnie do Allegro.

Trzynastka - Pon Mar 07, 2016 19:47

Ja wybierając od kogo kupię hamaki patrzę przede wszystkim na estetykę, oglądam wszystkie prace (albo większość jak jest ich dużo ;) ), wybór materiału i wzorów oraz na cenę. Jakość ciężko określić, moje dziewczyny i tak przerobią wszystko po swojemu :mrgreen: kupiłam ostatnio zestaw za nie małą kasę i nie byłam zadowolona, mega krzywy szew, cena nieadekwatna do jakości.

Olga, Ty masz swoich prac bardzo mało wklejonych, zmieniasz ciągle ceny, nie potrafisz określić wartości danych rzeczy. Próbuj, jesteś młoda, całkiem nieźle Ci to wychodzi, ale potrzeba dużo pracy i talentu, aby hamaczki się po prostu sprzedawały. Niektóre osoby mają rezerwacje na szycie miesiąc do przodu ;)

Karena - Pon Mar 07, 2016 20:41

Ja tylko skromnie zgodzę się z jokadą. Przede wszystkim wiedza o materiałach i praktyka. A potem rozważanie sprzedawania.
racia12 - Pon Mar 07, 2016 20:59

:) Niedługo kupuję materiały bo na razie zrobiłam ze szmatek... A Karena, gdzie kupujesz materiały??? Bo ja znalazłam te materiały na tej stronce : www.sklepantex.pl czy pani się orientuje czy to dobry sklep???

Off-Topic:
A jak tam wasze szczuraski?

Karena - Wto Mar 08, 2016 00:48

racia12, nie korzystałam nigdy z tego sklepu. Odpisywałam pytanie gdzie kupuję już wieeele razy ;)
racia12 - Wto Mar 08, 2016 15:30

gdzie jest te pytanie?
:wink:

Rusałka - Wto Mar 08, 2016 15:40

racia12 w wątku z twórczością Kareny.
jokada - Wto Mar 08, 2016 15:41

Rusałka napisał/a:
Możesz spróbować ogłosić się na facebooku,
Olgapsiara nie ma nawet 13 lat - teoretycznie nie powinno jej nawet byc na fb ;)
Rusałka - Wto Mar 08, 2016 15:45

jokada, oczywiście za pośrednictwem rodziców.
olgapsiara - Wto Mar 08, 2016 15:53

Akurat tak się składa, że tata nie ma fb, mama była na nim ostatnio 5 lat temu i nie pamięta hasła, a ja jako nieliczna pilnuje zasad i czekamm jeszcze 2 miesiące do 13 urodzin :lol1:
racia12 - Wto Mar 08, 2016 15:57

Ah nie mogę znaleźć w jakim sklepie kupuję pani... A jakiś internetowy polecany?
olgapsiara - Wto Mar 08, 2016 16:15

Karena kupuje w stacjonarnych. Z tych polecanych Orient Fashion! :-)
racia12 - Wto Mar 08, 2016 16:28

A to nie myśłałam że będą jakieś internetowe ;P ale i tak niedługo kupuję materiały i zaczynam szyć jak będzie mi się udawało to może troszkę powystawiam na allegro olx i na facebooku (taty)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group