To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Czy warto robić hamaczki i je sprzedawać?

racia12 - Pon Mar 07, 2016 16:04
Temat postu: Czy warto robić hamaczki i je sprzedawać?
Pytam się czy byłoby warto robić hamaczki i inne cudeńka :) Bo zrobiłam moim chłopaczkom i na razie się dobrze trzymają. Moje pytanie: bo jak wydam gdzieś 200zł na materiały czy hamaki się będą sprzedawały, oczywiście by były domki, pajęczynki, tuby i dużo innych. :mysza: więc czy by się opłacało? :!: :!: :!:
Rusałka - Pon Mar 07, 2016 16:10

racia12 to już zależy tylko i wyłącznie od estetyki wykonania i Twoich manualnych możliwości.
Jeśli chcesz się rozwijać, proponuję zacząć od niedrogich materiałów, których nie będzie Ci szkoda, jeśli efekt końcowy Cię nie zadowoli.

racia12 - Pon Mar 07, 2016 16:13

Bo znalazłam sklep w którym 1 metr na 1,6 metra kosztuje 13zł za taki materiał by się dużo hamaków zrobiło :) Ale polar już kosztuje 20zł za 1 metr na 1,55 metra. Tak myślę że kupię tak do stówki ładne materiałki i spróbuję sprzedawać. Coś się sprzeda ;) a drogie nie będa
Szczurówka - Pon Mar 07, 2016 16:27

racia12, trudno ci się będzie wybić :) jest dużo osób szyjących hamaczki :)
Rusałka - Pon Mar 07, 2016 16:30

racia12, pokażesz uszyte do tej pory mebelki?
jokada - Pon Mar 07, 2016 16:36

poza tym polary za 13 zł - to najczęściej cienkie polary - a te się sprawdzają jak jedna z warstw

uzupełnij wiedze z materiałoznawstwa ;)
gramatura - waga na mb, waga na m2
zamów najpierw sobie próbnik
warto najpierw poćwiczyć na hamakach na własny użytek

olgapsiara - Pon Mar 07, 2016 16:44

Ja też sprzedaje hamaczki, dużo dorosłych szyje też, dlatego u mnie nie ma zainteresowania,bo ,,dziecko to" :roll:
jokada - Pon Mar 07, 2016 16:46

Nie chodzi o wiek, tylko jakość, estetykę i profesjonalizm wykonania
i parę setek uszytych hamaczków wcześniej zanim zacznie sie je sprzedawać

Rusałka - Pon Mar 07, 2016 17:16

olgapsiara napisał/a:
dlatego u mnie nie ma zainteresowania,bo ,,dziecko to" :roll:

olgapsiara tak nie jest. Osoba poszukująca, w tym przypadku mebelków, kieruje się przede wszystkim walorami estetycznymi,
dużą zaletą jest również elastyczność autora względem zainteresowanego. Możliwość kierowania się ewentualnymi sugestiami chętnego.
Proponowanie gamy materiałów, wspólne uzgadnianie detali, możliwość wcielenia swojej wizji w życie + oczywiście jakość i jeszcze raz jakość.

olgapsiara - Pon Mar 07, 2016 17:40

Off-Topic:
No dobra, ale jak na razie 2 zamówienia miałam :/

Rusałka - Pon Mar 07, 2016 18:14

Off-Topic:
olgapsiara, przeanalizuj dokładnie to co napisałyśmy z jokada

tuśka - Pon Mar 07, 2016 18:18

olgapsiara, może za słabą reklamę robisz? :)
racia12 - Pon Mar 07, 2016 18:19

No to na razie nie będę szyła hamaków :wink: wypróbuję te materiały i zobaczę czy są dobre, w tym sklepie polar plus (jakiś lepszy) za 26 zł a inny za 20zł. Bawełna za 13-15zł :) Więc wypróbuję materiały (tamte), a jak będą się sprawowały dobrze to może troszkę posprzedaję :-P
olgapsiara - Pon Mar 07, 2016 18:48

tuśka, jak mam robić reklamę niby? :(
racia12 - Pon Mar 07, 2016 18:54

olgapsiara, myślę że możesz coś powpisywać że masz na sprzedaż hamaczki na stronkach o fretkach lub gryzoniach chomikach itp. że hamaki testowane na moich szczurach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group