To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miło¶ników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot C spod Husarskich Skrzydeł

quagmire - Czw Lut 25, 2016 16:59

tu¶ka
Mao napisał/a:
Na ten moment nie prowadzimy już zapisów.


Ale wg mnie nie za szkodzi wysłać ;)

tu¶ka - Czw Lut 25, 2016 17:09

quagmire[b]
Uważasz, że swoj± inteligencj±, m±dro¶ci±, zajebisto¶ci± i humorem powalę ich wszystkich? :lol: :lol: :lol: [/b]

quagmire - Czw Lut 25, 2016 17:11

tu¶ka, a jak np. wszyscy chętni zrezygnuj±? Będziesz pierwsza w kolejce :D
tu¶ka - Czw Lut 25, 2016 17:21

quagmire, fajnie się nabijać z kogo¶... Ja na prawdę chcę przygarn±ć jak±¶ sierotkę...
quagmire - Czw Lut 25, 2016 17:26

Jej, dzisiaj cały dzień my¶lisz, że ja się nabijam, a ja poważnie. Np. okaże się, że wszyscy chętni na chłopców chcieli inne kolory niż się urodziły czy co¶. No ja na Twoim miejscu bym wysłała na wszelki wypadek i tyle :)
tu¶ka - Czw Lut 25, 2016 17:58

quagmire :glaszcze:
Petarda - Czw Lut 25, 2016 19:12

tu¶ka tu s± dostępne młode sierotki https://www.facebook.com/...001565359909576
s± tak samo słodkie jak rodowodowe i czekać nie musisz bo zawsze jakie¶ młode się znajd± do oddania, często ludzie je oddaj± za symboliczn± złotówkę a można domek im zapewnić .

Mao - Czw Lut 25, 2016 19:17

quagmire napisał/a:
Np. okaże się, że wszyscy chętni na chłopców chcieli inne kolory niż się urodziły czy co¶

Nie chcieć pointów albo ivorka? Niebywałe :lol:

Petarda - Czw Lut 25, 2016 21:18

ja to podejrzewam że wszystkie szczurki z miotu c maj± już rodziców (ludzi) :) tu¶ka serio zastanów się nad zaadoptowaniem szczurka ;)
OksanaPrzy - Czw Lut 25, 2016 23:01

Greetings from Szczurownia!
Karena - Czw Lut 25, 2016 23:23

Petarda, Nie zniechęcaj do brania szczurów z hodowli ;)
Proponowanie kupowania z innego Ľródła niż hodowla jest zwyczajnie nie na miejscu i nie popieramy takiego podej¶cia na forum.

Mao - Czw Lut 25, 2016 23:34

Na razie jedynymi rodzicami maluchów s± D±brówka i Baldur ;P Rezerwacje zaczynamy dopiero, jak małe otworz± oczy i wtedy dopiero będziemy mogli mówić o nowych rodzicach w kontek¶cie ludzi.

Z bardzo wstępnego przegl±du wynika, że mamy przewagę samców i możliwe, że jakie¶ będ± wolne, choć gwarancji na razie nie dajemy, bo przegl±dałam na szybko.

OksanaPrzy, thank you :)

Petarda - Czw Lut 25, 2016 23:56

proszę mi napisać gdzie pisałam o kupnie z innego Ľródła niż hodowla? przecież nie mówiłam o kupnie tylko o adopcji a to co innego, adopcji z facebooka "adopcje szczurów" tam oddaj± szczurki za darmo symbolicznie można dać im czekoladę albo kilka złotych nie? a to co innego.
Ogoniasta - Pi± Lut 26, 2016 00:27

Mao napisał/a:

Z bardzo wstępnego przegl±du wynika, że mamy przewagę samców ··· choć gwarancji na razie nie dajemy, bo przegl±dałam na szybko.
)


Buuuu...mam nadzieje, ze koncowe wyniki beda inne :P

OksanaPrzy - Pi± Lut 26, 2016 07:37

Petarda napisał/a:
ja to podejrzewam że wszystkie szczurki z miotu c maj± już rodziców (ludzi) :) tu¶ka serio zastanów się nad zaadoptowaniem szczurka ;)


As I understood, you don't believe that parents are Dambrowka and Baldur????? and propose to adopt, not to buy from the breeder???



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group