To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot R Rotta Taivas

Nakota - Śro Mar 09, 2016 15:10

Ech, i nadąż za chętnymi... Dobra, bez zbędnego owijania w bawełnę, po zakończeniu rezerwacji okazało się, że mamy rezygnacje i w związku z tymi trzech chłopców z miotu jest wolnych, a są to - M2, M3 i M5.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany którymkolwiek z chłopców prosiłabym wcześniej o przeczytanie zakładki warunki rezerwacji w celu zapoznania się z warunkami zakupu szczura, a jeśli wszystko będzie odpowiadać to wtedy zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: rottataivasrattery@yahoo.com lub ew. poprzez PW na forum.

quagmire - Śro Mar 09, 2016 15:15

;( ;( ;(
No przecież nie dam rady w tym momencie wykombinować sensownie czegokolwiek, żeby mieć mojego wyśnionego agutka :(

Pyl - Śro Mar 09, 2016 15:28

quagmire, przechować ci jakiegoś idealnego aguta do czasu kastracji dziewczynek? :>
quagmire - Śro Mar 09, 2016 18:58

Pyl, dzięki. Samolubnie nie chciałabym tracić tak dużo czasu z życia zwierzaka, który żyje tak krótko :(

[ Dodano: Czw Mar 17, 2016 10:41 ]
I jeszcze mój ulubieniec został wolny?
Nakota, wyściskaj malucha :)

Nakota - Sob Mar 19, 2016 18:09

quagmire, ano tak, ciągle wolny. Wymiziałam łobuza, zgodnie z prośbą :)

Dzieciaki na chwilę obecną bardziej przypominają myszy niż szczury i doprowadzają mnie do szewskiej pasji tyjąc 1-2g dziennie przy pochłanianiu każdej ilości jedzenia jak szarańcza :P Serio, nie wiem jak one to robią, kiedy generalnie tylko przynoszę im miski z jakimś nowym jedzeniem, którego po godzinie nie ma :roll: Velvetki w dodatku postanowiły trochę przełysieć. Ale ogólnie to bardzo pocieszne stworki, dać im chwilę wolności to wejdą człowiekowi na głowę i tak zadowolone będą przemierzać świat :D A już na pewno będą zwiedzać każdy możliwy do zwiedzenia kąt, nawet jeśli będzie wymagało to chodzenia po ścianie :P

quagmire - Sob Mar 19, 2016 19:04

Cudowne dzieciaki :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group