To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Hamaczki - Wilki Szpilki - Hamaki od Kareny :D

Karena - Czw Lut 11, 2016 10:11

Sprzedany dwustronny zestaw dla królika. 50 x 35cm ^^

oxxy - Czw Lut 11, 2016 10:46

Karena, a Ty chyba non stop szyjesz. :P Ja jeszcze nawet maszyny nie wyciągnęłam. :o

Piękne chmurki. :serducho:

Karena - Czw Lut 11, 2016 10:59

oxxy, Są zamówienia, to trzeba :serducho: Poza tym chyba jestem uzależniona już od zamawiania materiałów. Wszystko jest takie łaaaadne :lol: Tych chmurek to chyba sobie więcej zamówię, bo fajne jakościowo i pasują praktycznie do każdego połączenia kolorystycznego.
RudaWilczyca - Czw Lut 11, 2016 12:20

Z ciekawości, gdzie ty te materiały zamawiasz? Bo ja też się powoli przymierzam do jakiegoś szycia i nie wiem od czego zacząć.
Karena - Czw Lut 11, 2016 13:33

RudaWilczyca, różnie. Często stacjonarnie :) Lubię dotykiem sprawdzić jakoś materiału.
Dla wprawy możesz protestować szycie na materiałach z lumpeksu. Ja tak szyłam dawno temu mojemu stadu :)

Karena - Pią Lut 12, 2016 01:34

Dodany do pierwszego posta świeżutki hamak :D


Miałam wenę, jest 1:30 w nocy i jestem z siebie dumna :D Zdjęcia nie oddają tego jaki jest zajefajny. Aż luby się poświęcił i zrobił za manekina :lol:
Śmiało, kupować póki jest :mrgreen:

quagmire - Pią Lut 12, 2016 08:13

Wygląda mega :DD
mmarcioszka - Pią Lut 12, 2016 09:39

Karena :serducho:
Szykuj się, będę robiła zamówienie :twisted:

Karena - Pią Lut 12, 2016 10:09

quagmire, Dziękuję :mrgreen: Pierwszy raz szyłam taki i od razu wyszedł :D

mmarcioszka, Muahaha :twisted: Jestem gotowa do boju :mrgreen:

mmarcioszka - Pią Lut 12, 2016 11:12

Off-Topic:
Karena, nawet nie wiesz, na co się właśnie zgodziłaś buahahaha!



Masz gdzieś jakieś zdjęcia dostępnych materiałów? Jestem wybredna, wzorek musi mi się podobać :P

Karena - Pią Lut 12, 2016 11:15

mmarcioszka napisał/a:
Masz gdzieś jakieś zdjęcia dostępnych materiałów? Jestem wybredna, wzorek musi mi się podobać :P

Znasz mojego bzika na punkcie organizacji, prawda?
Oczywiście, że mam :D
https://www.facebook.com/...35888319&type=3
Dziś będę siedzieć i aktualizować. Te z dopiskiem 'Już niedługo' są zamówione i czekam na paczkę.
Po dostawie zrobię zbiorcze zdjęcie tkanin, których mam po 0,5m (i ok 150cm szerokości). Są śliczne, ale droższe, dlatego testowo biorę w takich małych ilościach. Sprawdzą się, to zamówię więcej ^^

mmarcioszka napisał/a:
Karena, nawet nie wiesz, na co się właśnie zgodziłaś buahahaha!

Spoko, dam radę. Już mam kilka dużych zamówień dla których trenuję takie hamaki jak wyścigowy plaster punkowego miodu xD

mmarcioszka - Pią Lut 12, 2016 11:32

Super, wiedziałam że gdzieś to masz :P
Jak się ogarnę z czasem to sprawdzę w domu co i ile potrzebuję. Odezwę się wtedy na pewno, ale to już na priv.

Przewidujesz zamówienie jakiś super tkanin (Star Wars, Batman etc.)? Będę wiedziała, czy mam cierpliwie czekać, czy wybierać coś z dostępnych :D

Karena - Pią Lut 12, 2016 11:42

mmarcioszka, Mogę. A nawet chcę. Z przyjemnością :D
Tylko uprzedzam : to w pip drogie jest bo na licencji. Ale poszukam co mogę dorwać taniej niż 'trzy razy drożej od normalnie szanującej się bawełny' w jakąś fajną nerdozę. Może gdzies mają promocję, o których jeszcze nie wiem. Będę szukać. W poniedziałek Ci dam znać jak wyszły moje poszukiwania.

mmarcioszka - Pią Lut 12, 2016 11:44

Karena, ekstra to czekam. Nie spieszy mi się.
oxxy - Pią Lut 12, 2016 17:52

Karena napisał/a:
mmarcioszka, Mogę. A nawet chcę. Z przyjemnością :D
Tylko uprzedzam : to w pip drogie jest bo na licencji. Ale poszukam co mogę dorwać taniej niż 'trzy razy drożej od normalnie szanującej się bawełny' w jakąś fajną nerdozę. Może gdzies mają promocję, o których jeszcze nie wiem. Będę szukać. W poniedziałek Ci dam znać jak wyszły moje poszukiwania.


Jakbyś znalazła coś z Batmanem, itp. na promocji daj mi proszę znać. :serducho:


I kupujcie ludzie, bo materiały są super! :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group