To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Zołza i szczęśliwa 13

tuśka - Czw Lut 25, 2016 17:55

O kurcze...:)
No to się przedstawiłam wymownie :

Szczuronessa
Ja chcę tych chłopaków :)

ema0505 - Sob Lut 27, 2016 12:47

tuśka, szalona! :mrgreen:
tuśka - Nie Lut 28, 2016 22:52

ema, no co? :) Już było tuż tuż, ale żeśmy się ze szczuronessą dwukrotnie na PW nie zgadały... Raz ona była w Łodzi, a nie wiedziała, że ja z Łodzi jestem, a dzisiaj miałam transport do Polkowic, taki szybki, w ostatniej chwili, to szczuronessy nie było na forum... :( Prawda szczuronessa? Żeśmy się dwa razy nie zgadały, raz to przypadek, ale po raz drugi, to już jakieś fatum. Nie dane mi są Twoje szczurki.. :(
Hanami - Pon Lut 29, 2016 12:25

tuśka napisał/a:
Żeśmy się dwa razy nie zgadały,

Do trzech razy sztuka :wink:

Szczuronessa - Pon Kwi 11, 2016 13:05

Długo nie odświeżałam tematu, ale wciąż są maluchy do odebrania. Adopcje zostały wstrzymane na jakiś czas z powodu przeziębienia stadka chłopaków oraz moich zaliczeń w szkole :-P

Do oddania wciąż jest jedna panienka kapturek oraz mamusia maluchów, która do końca jeszcze nie wyzdrowiała niestety (leci jej jeszcze poryfirynka z noska i lekko gruchocze od czasu do czasu).

Oraz do adopcji jest jeszcze dwóch lub trzech chłopców - kapturki w tym jeden rex. Jeden był zarezerwowany, a nie posiadam wiadomości od jednej Pani czy dalej jest chętna przygarnąć kawalera.

Zdjęcia postaram się wrzucić jeszcze dziś ;p

Shiva - Czw Kwi 21, 2016 00:43

Szczuronessa, jak tam sytuacja z maluchami i mamusią? :)
Szczuronessa - Czw Kwi 21, 2016 12:02

Pozostało trzech chłopców w tym jeden rex oraz jedna panienka i jej mamusia Zołza.

Zołzuchna czuje się już dobrze, nie charczy i nie rzęzi, ale pokichuje jeszcze poryfirynką w ciemnym kolorze. W oczkach również można od czasu do czasu zauważyć tą poryfirynkę. Udało mi się zrobić świeże zdjęcia panien, a chłopcy mają gdzieś aparat co skutkuje zdjęciami rozmazanymi :lol:

Córa Zołzy:

Na miejscu nie potrafi usiedzieć. Ciekawska i bardzo sprytna. Uwielbia wykorzystywać naiwność moich dzieci, gdy podchodzą do niej mając coś w swoich rączkach (oczywiście pod moim nadzorem).






Zołza:

Najukochańsza szczurka jaką kiedykolwiek miałam. Biedna, rozchorowała się najbardziej z całego stada.Jednak jest coraz lepiej. Nie mogła otwierać oczek, tak miała je zaropiałe. Charczała z płuc oraz chudła w oczach. Wraz z poprawą stadka poprawiło się też jej zdrowie choć nie do końca. Dostaje odporościowo miodek w wodzie, tran oraz betaglukan. Do karmy dorzucam jej parę ziarenek karmy psiej. Z dnia na dzień jest coraz lepiej i zaczyna łapać wagę więc karmę już zaczynam odstawiać. W listopadzie kończy dwa latka. Zrobił się z niej straszny miziak :serducho:

Tak wyglądała przed chorobą:



Tu w tej chwili:







A teraz panowie (najlepsze zdjęcia jakie dorwałam :lol1: )

Pan Rex:
Najbardziej inteligentny z całej bandy. Jak mi raz zwiał na pokoik, choć miałam wiele okazji, to zawsze znalazł sposób by mi i tak zwiać :>



Oraz jego dwóch braci:
Są jak bliźniaki. Dlatego zamieściłam tylko te parę zdjęć. Jedyne czym dla mnie się różnią to jeden ma przed jajcami czarną plamkę :lol: Wszędzie chodzą razem.





Starałam się w przypadku Zołzy wyłapać ją tak naprawdę w najgorszym momencie z tymi oczkami. Jeśli ktoś chciałby już ją przygarnąć, chciałabym by znał i widział w jakim jest stanie.

Oczywiście młodziaki są już do przygarnięcia ;p

xmenso - Nie Kwi 24, 2016 16:41

Szczuronessa, Zainteresowana Zołzą, ale czy mozliwy byłby transport do Brodnicy?
Karena - Wto Maj 24, 2016 18:39

Aktualne?
Szczuronessa - Śro Maj 25, 2016 14:29

Tak.

Rex jedynie do tej pory znalazł domek i na dniach do niego pojedzie :wink:

Reszta nadal poszukuje swojego nieba na ziemi :serducho:

Z Zołzą jest już o wiele lepiej, ale zrobiła się strasznie leniwa, zwłaszcza na rękach (chodzi o pieszczoty, bo córę, która wciąż z nią jest ustawia jak tylko tej coś do głowy strzeli :> ). Taka wredota z niej była, a teraz odpędzić się od niej nie mogę :lol:

PiriRat Family - Wto Maj 31, 2016 12:10

Słodziakowe stadko, trzymam kciukaski by sie dobrze trzymało :kciuki:
wiktorgre - Śro Cze 01, 2016 22:02

Witam,
jestem zainteresowany adopcja, czy zostaly jeszcze jakies ?

agathe1988 - Pią Lip 01, 2016 09:26

Aktualne?
Szczuronessa - Sob Lip 02, 2016 21:46

Tak, domku poszukują jeszcze panowie
Szczuronessa - Pią Lip 15, 2016 11:31

Temat do zamknięcia ;p Panowie znaleźli cudowny domek, który nie chce rozdzielać chłopaków :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group