To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Dziki gość

Assamai - Wto Sty 05, 2016 19:56
Temat postu: Dziki gość
Cześć,

W moim garażu ostatnio zauważyłam szczurka. Schował się przede mną pod szafkę kiedy weszłam i mam pytanie co do tego problemu: czy da się go wykurzyć w jakiś humanitarny sposób? Bardzo nie chciałabym go zabijać (a nawet ich, jeśli jest więcej). Prawdopodobnie z okazji mrozów zadomowił się w ciepłym garażu i żywi się paszą dla koni którą tam trzymam. Cieszę się że mu smakuje ale przegryza mi worki i czasem zostawia bałagan :?
Podejrzewam, że najlepiej byłoby poczekać do cieplejszych dni żeby go gdzieś podrzucić ale pytam już teraz - Czy ktoś spotkał się już z tym problemem i zna jakiś dobry sposób pozbycia się gości?

P.S Szukałam takiego tematu, nie znalazłam ale przepraszam jeśli się powtarza :wink:

Pyl - Wto Sty 05, 2016 20:13

Żywołapka (z wypuszczeniem na wolność) albo dobry odstraszacz na ultradźwięki. Ale trudno będzie to humanitarnie zrobić w takie mrozy.
Assamai - Wto Sty 05, 2016 20:16

No nic, niech sobie tam siedzi do marca :roll: Coś wymyśle żeby mniej psocił :|
Pyl - Śro Sty 06, 2016 00:45

Assamai, to tylko w marcu możesz mieć już liczną rodzinkę - one się bardzo szybko mnożą.
Nie wiem co Ci doradzić.

Assamai - Pią Sty 08, 2016 19:00

Dziękuję za dobre chęci, faktycznie jest to trudny problem do rozwiązania :| Mam tylko nadzieję, że nie zabiorą całego garażu dla siebie ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group