To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Narodziny MIOTU ŚWIĄTECZNEGO SunRat's

heniok - Śro Sty 06, 2016 17:29

olgapsiara, eee nie, to nasz wielorasowiec :serducho:




Z braku czasu wszystko co się udało to micha szczura przy sprzątaniu.


Pyl - Śro Sty 06, 2016 17:33

Jak pięknie kolorowe :serducho:
czartoria - Śro Sty 06, 2016 18:07

Śliczności :serducho: i usi już odklejone, teraz trzeba czekać na otwarte oczęta

A ta prostowąsa dziewczynka to husky? czy zostanie jej taki śliczny miodowy kolor?

SzczurLOVE - Czw Sty 07, 2016 04:03

czartoria, powinny otworzyc jakość weekend ;) też juz się nie mogę doczekać :) ale najbardziej to się nie mogę doczekać aż będę kawalerów swoich miziać juz :serducho: Kurczę obawiam się że mogę mieć problem z podjęciem decyzji których dwóch zamieszka ze mną i tatusiem :P
czartoria - Czw Sty 07, 2016 09:25

SzczurLOVE, śliczny jest ten szary chłopczyk z białym czółkiem :)
SzczurLOVE - Czw Sty 07, 2016 11:14

czartoria, ja mam właśnie nie wytłumaczalną słabość do husky :twisted: A ten jest w dodatku russian :serducho:
quagmire - Czw Sty 07, 2016 11:18

czartoria, to husky, więc kolor nie zostanie za bardzo, ale z drugiej strony jest szansa na śliczne białasy :serducho:
czartoria - Czw Sty 07, 2016 11:44

A wszystkie dziewczynki są haszczynkami? (Wiem że sto pytań do..., ale już nie możemy się doczekać :mrgreen: ). Pewnie oczka po tatusiu będą? czy mogą mieć też czarne?
Lowenstein - Czw Sty 07, 2016 11:55

Boszzzzzz dlaczego ja się nie doszczurzam??? ;( Jakie one cudne są :serducho:
SzczurLOVE - Czw Sty 07, 2016 12:33

Lowenstein, wydaje mi się ze znajdzie sie jeden wolny chłopak :mrgreen: Jako babcia klusków gorąco polecam :] Tatuś jest przeboskim pieszczochem :serducho:
SzczurLOVE - Czw Sty 07, 2016 12:40

czartoria, 2 panny sa husky (jasne), te ciemne zostaną przy swoich kolorkach bo to selfy :) husky na pewno zjaśnieją z miodu zostaną takie jak tatuś, jakby byly ciemne husky tak jak ten szary u chłopaków to jest szansa ze zjaśnieje tylko częściowo :) ja miałam 2 takie właśnie przypadki ze kolor szary sie ostał do konca zycia :) Aaaa i panny husky te miodowe jak okreslilas to najprawdopodobniej oczy będą miały po tacie czyli ruby, po mamie to np ten ciemny husky chłopak będzie miał :wink:
SzczurLOVE - Czw Sty 07, 2016 12:41

czartoria, 2 panny sa husky (jasne), te ciemne zostaną przy swoich kolorkach bo to selfy :) husky na pewno zjaśnieją z miodu zostaną takie jak tatuś, jakby byly ciemne husky tak jak ten szary u chłopaków to jest szansa ze zjaśnieje tylko częściowo :) ja miałam 2 takie właśnie przypadki ze kolor szary sie ostał do konca zycia :) Aaaa i panny husky te miodowe jak okreslilas to najprawdopodobniej oczy będą miały po tacie czyli ruby, po mamie to np ten ciemny husky chłopak będzie miał :wink:
czartoria - Czw Sty 07, 2016 12:45

SzczurLOVE, dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)
Fajnie byłoby dostać jedną niehusky, ale zobaczymy jaka się nam ostanie.
A wiadomo już która dziewczynka zostaje w hodowli? (obiecuję że to już ostatnie pytanie na dziś)

quagmire - Czw Sty 07, 2016 13:01

Nie wiem, która będzie małą Luz :) Ja bym chciała najjaśniejszą dziewczynkę, no ale nie ja wybieram ;)

SzczurLOVE, a Twój mężczyzna to jednak agutem się okazał najwyraźniej :D

SzczurLOVE - Czw Sty 07, 2016 13:16

czartoria, to pytanie to juz nie do mnie :P ja wybieram Panów co z pannami to nie mam pojecia xd
quagmire, ja to dwóch mężczyzn zabieram do siebie wiec zobaczymy jak to wyjdzie przy wyborze :P czekam aż ślepia otworzą i bede mogla na oględziny przyjechać wtedy się okaże ale imiona juz są :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group