To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Narodziny MIOTU ŚWIĄTECZNEGO SunRat's

ema0505 - Czw Kwi 07, 2016 15:34

jakie lampy :serducho:
quagmire - Czw Kwi 07, 2016 15:35

Wydają się takie... duże :shock:

I z grubsza niezbyt szczęśliwe ;)

czartoria - Czw Kwi 07, 2016 15:39

quagmire napisał/a:
Wydają się takie... duże :shock:

Tylko tak wyszły. A jeszcze teraz, po ciachaniu wyciągają się tak przeraźliwie robiąc jak najwęższą talię. Zawsze mnie przeraża taki widok, a ciury zawsze tak się wyciągają po operacjach brzuszków :roll:

Tu to dopiero nieszczęśliwe:

To w tej klatuni Holly podskakiwała wczoraj do sufitu. Dziś jest spokój. Jak wieczorem znów będzie ADHD to pójdą do duny.

quagmire - Czw Kwi 07, 2016 15:47

Tu już wydają się mniejsze :serducho:

A one się tak nie wciągają, gdy je boli? Ja zawsze starałam się wtedy podać przeciwbólowy.

czartoria - Czw Kwi 07, 2016 15:51

Tak mi się wydaje że z bólu :( Ale chwilę przed wyciąganiem się dostały zastrzyki z Tolfine. A wcześniej wczoraj po zabiegu czyli o 15ej/16ej.
quagmire - Czw Kwi 07, 2016 15:54

czartoria, to trzeba poczekać aż zadziałają i będzie spoko. Pewnie jutro już nic nie będzie bolało :)
Chester - Czw Kwi 07, 2016 15:55

czartoria, one są takie cudowne :woow: :foto: :rotfl:
Naprawdę uwielbiam na nie patrzeć :serducho: Te brzuchi dodają im uroku :roll:
Jeszcze mi mało, ale oglądam, przeglądam, doglądam tematu, więc będę na bieżąco :mrgreen:
Co do drugich zdjęć...W tych kołnierzach pannicom nawet ładnie..Chyba mam coś z głową xD

quagmire - Pon Kwi 25, 2016 15:11

4 miesiące :mrgreen:
Z jednej strony trudno mi uwierzyć, że już cztery, a z drugiej, że tylko cztery :wink:

czartoria - Wto Kwi 26, 2016 12:24

Czas tak szybko leci, ale nasze dziewczyny psotują jeszcze szybciej ;)
Hanami - Wto Kwi 26, 2016 14:38

czartoria napisał/a:
dziewczyny psotują jeszcze szybciej
chcą napsocić na zapas, na pamiątkę, gdy już kiedyś łapki osłabną :wink:
quagmire - Wto Maj 31, 2016 11:39

Cielo przegoniła właśnie wagowo swoją 1,5 miesiąca starszą koleżankę. Waży 322 gramy, chociaż nie dałabym jej aż tyle :mrgreen:
quagmire - Wto Cze 28, 2016 00:48

Cielo :)

I z Mati:

czartoria - Wto Cze 28, 2016 09:18

Cielo wygląda jak Nesti, tylko rudziejszą dupkę ma, no i uszy chyba niżej. Śliczne dziewczynki :)
quagmire - Pon Lip 04, 2016 23:04

Cielo dzisiaj została wykastrowana. Dla odmiany w Pulsvecie. Zabieg zniosła dobrze, a ponieważ nie ma kołnierza, to jedynie samotność jej trochę doskwiera.

Chyba już wszystkie dziewczynki są wykastrowane. Chociaż nie jestem pewna na 100% Misty.

czartoria - Wto Lip 05, 2016 11:40

Nasze po śmierci Krecia i Nesti zamknęły się w sobie i w sputnikach :( Nie chcą za bardzo wychodzić na wybiegi, trzeba je wyciągać. I nawet nie psotują za bardzo.

A czemu Cielo sama siedzi?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group