To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Miot A spod Husarskich Skrzydeł

Oluś - Nie Gru 27, 2015 21:00
Temat postu: Miot A spod Husarskich Skrzydeł
Mam przyjemność ogłosić, że dzisiaj (27.12.2015) ok. godziny 18 przyszedł na świat miot A spod Husarskich Skrzydeł. :serducho:

Rodzicami zostali:


ROTA ot Madam Szapokljak (dumbo, standard, burmese, niest. self) x RADZIWIŁŁ SunRat's (dumbo, standard, siamese russian blue agouti point, self)

Dziękujemy hodowli SunRat's za użyczenie samca do krycia! :)


Charaktery:

Rota:
Cytat:
zdecydowanie najodważniejsza z moich Ukrainek. Wszystko musi wiedzieć, musi być koło mnie zawsze, musi być do wszystkiego pierwsza. Ma taki sanratsowy charakter, jest mega proludzka, do tego bardzo wesoła, uwielbia się bawić. Wiecznie zazdrosna o Perperunę - najstarszą samicę w stadzie. Nie ma tak, że Perperunę będę tulać, a jej nie. Jeśli Perpika mam na kolanach, to Rota wejdzie mi na brzuch. Jeśli na brzuchu, to pakuje się wyżej, żeby mnie lizać po twarzy. Niemożliwa wariatka :D


Radziwiłł:
Cytat:
Radziwiłł to spokojny, zrównoważony samiec który nie umie żyć bez człowieka. Wypuszczony na wybieg obowiązkowo najpierw idzie do człowieka się poprzytulać, a dopiero potem bierze się za zwiedzanie. Nigdy na odwrót. W stadzie sprawuje rządy wspólnie z bratem, ich władza jest mądra i stonowana, panuje tu spokój, ład i harmonia. Przy łączeniach (a do tej pory było ich 4) bezproblemowy.


Spodziewamy się:
Uszy: dumbo
Sierść: standard
Barwa: burmese, wheaten burmese, siamese seal point, siamese agouti point. Mała szansa na siamese russian blue point, siamese russian blue agouti point, russian burmese, russian wheaten burmese
Znaczenia: self

Urodziło się 14 maluszków, wszystkie mniej więcej równe. :serducho: Rota ładnie zajmuje się dziećmi.

Pierwsza fotografia:


Na ten moment nie prowadzimy już zapisów. Miot będzie odchowywany w Płocku.

oxxy - Nie Gru 27, 2015 21:06

olus_165, gratulacje! :kciuki: za pełne brzuszki!
Albireo - Nie Gru 27, 2015 21:54

olus_165, gratulacje. Trzymam kciuki za Rotę i maluszki! Niech zdrowo rosną. :kciuki:
SzczurLOVE - Nie Gru 27, 2015 22:28

Moje gratulacje dziewczyny ;) czekam na swoją burmę :P
Pyl - Pon Gru 28, 2015 00:23

Gratki! Niech się zdrowo chowają!
Zizollo - Pon Gru 28, 2015 12:12

Gratulacje :] trzymamy za pełne brzuszki,zdrowy wzrost oraz dobre samopoczucie mamusi :kciuki: :kciuki: :kciuki: :serducho:
aneczka1-13 - Pon Gru 28, 2015 21:50

Gratuluję że wkońcu się udało i kciukam aby malce zdrowo się chowały :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Nakota - Pon Gru 28, 2015 21:59

Gratuluję i tu oficjalnie, niech się brzdące zdrowo chowają :kciuki: :kciuki: :serducho:
ema0505 - Wto Gru 29, 2015 10:56

Gratuluję ;)
Oluś - Pią Sty 01, 2016 15:22

Niestety jedna z dziewczynek nie dała rady i poleciała za TM. :(

Pozostałe maluchy mają się dobrze, mamy 10 dziewczynek i 3 panów. :)

Albireo - Pią Sty 01, 2016 19:48

olus_165, smutno, że malutka nie przeżyła :(
Dodatkowe kciuki za resztę rodzeństwa! :kciuki:

quagmire - Pią Sty 01, 2016 22:18

Słodkie żeliska :serducho:
monijjca - Sob Sty 02, 2016 21:30

Są cudowne! Gratulacje :serducho: i dalsze kciuki za mamuśkę :kciuki:
SzczurLOVE - Sob Sty 02, 2016 23:00

Ja powiem tylko tyle: :foty:
Mao - Nie Sty 03, 2016 23:30

Doba, doba :P

Dziś tylko chłopcy plus ogólnie gniazdo. Jeśli mnie oczy nie mylą, poniosły nam się ruski :)

Kupa szczura:


Giry :serducho:


Chłopcy. Zdjęcia robione z lampą, więc wyglądają ciut jaśniej niż w rzeczywistości, ale ogólnie każdy jest innego koloru ;)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group