To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Poznań] zaodoptuje samice lub kastrata min 2 letniego

nyina - Nie Gru 20, 2015 03:38
Temat postu: [Poznań] zaodoptuje samice lub kastrata min 2 letniego
Witam,
Ze wzgledu na to, że dzisiaj musialałam uśpić jedną z moich samiczek, Nami została sama. W tej chwili nie chcę kontynuować stada, dlatego maluchy i młodsze szczurki nie w chodzą w rachubę. Nami ma ok 2 lat i3 miesięcy póki co jest w dobrej kondycji. Dziewcze jest dominujacę i chodzi raczej własnymi ścieżkami, ale mimo wszystko potrzebuje szczurzego towarzystwa.

Szczuronessa - Nie Gru 20, 2015 09:07

A może zaadoptuj dwie około roczne panny? Bo w końcu któraś ze starszych samiczek (lub kastrat w zależności co Ci wpadnie do adopcji) znowu umrze i zatoczysz błędne koło. Chyba, że wygaszasz stado?

Mam kilka około rocznych panienek. Zerknij w dziale oddawanych szczurków :wink: Mąż we wtorek z samego rana będzie na obrzeżach Poznania i będzie mógł Ci dwie panny zabrać szczególnie, że jedna łysa dupka już wędruje do Poznania :mrgreen:

Szczurówka - Nie Gru 20, 2015 09:55

Mam dwa 2 letnie samce do adopcji i jednego 3 letniego, tylko wszyscy nie kastrowani :(
nyina - Nie Gru 20, 2015 11:45

szczuronessa ja chcę wygasić stado, dlatego szukam starszego towarzystwa. Jeśli mi się nie uda w przeciągu kilku dni znaleźć dla niej kumpeli, to poszukam dla niej odpowiedniego stada.
szczurówka widziałam chłopaków, są śliczni. Szkoda, że mają jajka byliby idealni.

Nikky - Nie Gru 20, 2015 16:39

Mam do adopcji samiczkę, wiek około 1,5 roku - gdybyś była zainteresowana odezwij się na pw :)
Szczurka jest z Warszawy, ale sądzę, że transport to najmniejszy problem, zwłaszcza w święta gdy tak wiele osób jeździ.

Szczurówka - Pon Gru 21, 2015 01:15

nyina, pw poszło :)
smeg - Wto Gru 22, 2015 09:57

Szczurówka, kastracja samców w wieku 2-3 lat to nie jest zbyt bezpieczne rozwiązanie.
nyina - Sob Sty 09, 2016 09:40

Temat można zamknąć, Nami uciekła za TM :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group