To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szczury - Warszawa - karmówka czy do towarzystwa?

ciastopi - Sob Gru 12, 2015 21:12
Temat postu: Szczury - Warszawa - karmówka czy do towarzystwa?
Jeden użytkownik ma ogłoszenia szczury do sprzedaży na karmówkę i do towarzystwa "od niespokrewnionych rodziców", na zdjęciach wygląda to tak, że i w jednych, i w drugich ogłoszeniach ma te same zwierzaki. Ja mogę wziąć jednego malucha, nie więcej, nie mam żadnych warunków na tymczas. [wycięto linki dotyczące ogłoszeń sprzedaży szczurów]
olgapsiara - Sob Gru 12, 2015 22:28

Na forum nie można wstawiać ogłoszeń ze szczurami za pieniądze ;) Chyba, że właściciel może oddać je za darmo.
ciastopi - Sob Gru 12, 2015 23:18

Rozumiem. Wydawało mi się, że w tej sytuacji jest potrzeba szybkiego działania, tym bardziej, że w tym dziale widziałam już ogłoszenia także na sprzedaż, w sytuacjach interwencyjnych :) Napisałam do pani (pana?) z prośbą o oddanie zwierzaków, czekam na odpowiedź, może jak więcej osób zadziała (także tych, które generalnie zajmują się ratunkiem), to uda się coś ugrać :)
smeg - Nie Gru 13, 2015 15:47

ciastopi, wykupowanie szczurów nie ma sensu, bo tylko napędza popyt na ich dalszą "produkcję". Daj znać, jeśli właścicielka zgodzi się na oddanie ich za darmo, tylko w takim przypadku możemy pomóc.
ciastopi - Nie Gru 13, 2015 17:39

Mam tego świadomość, nie zamierzam ich kupować, sama mam dwa adopciaki :) Po prostu nie mam interwencyjnego doświadczenia, a nawet, jeśli właścicelka zgodzi się oddać, to nie mam warunków nawet na tymczas, mogę wziąć najwyżej jednego chłopaka. Liczyłam na to, że ktoś z forum jest w stanie pomóc.
AgdaWu - Nie Gru 13, 2015 18:23

Rozumiem Twój ból, też ostatnio usiłowałam negocjować z babką, która chciała się pozbyć sześciu młodych samców i ich matki, wszystkie miały byc karmówką. Tez sie zastanaiwalam jak pomoc.
Jestem swiadoma,ze calego swiata nie zbawimy, ale mozemy chociaz zbawic caly swiat tych kilku stworzen.

AgdaWu - Nie Gru 13, 2015 18:24

A tu link : [wycięto link dotyczący ogłoszenia sprzedaży szczurów]
Karena - Nie Gru 13, 2015 18:29

Pamiętajcie proszę by wstawiać linki do ogłoszeń, w których się nie sprzedaje szczurów, tylko oddaje.
mmarcioszka - Nie Sty 03, 2016 01:21

Aktualne?
Karena - Czw Sty 14, 2016 16:55

Brak odzewu i zainteresowania sprawą przez osobę wystawiającą ogłoszenie. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group