To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Miot P Rotta Taivas

Nakota - Czw Lis 26, 2015 12:41
Temat postu: Miot P Rotta Taivas
Przedwczoraj, tj. 24.11.2015 r., w godzinach wczesnopopołudniowych na świat przyszedł miot P! :)

Rodzicami zostali:



DAYLIGHT DĄBROWSKA from Szczurownia - dumbo, rex, russian dove, self

Wszędzie jej pełno. Biega, skacze, bryka, a wręcz fruwa po klatce. Kocha swoje stado, ale również człowieka - na zawołanie przylatuje w ciągu trzech sekund. Stale w centrum uwagi, stale w ruchu. Uwielbia być miziana, ale z racji "fruwania" raczej przelatuje człowiekowi przez ręce co kilka chwil :) Przyjechała z Ukrainy.

oraz

PARYMEL Beris - standard, standard, russian blue, self

Duży, spokojny, ułożony samiec. Niekonfliktowy, ale nie jest to szczur dający sobie dmuchać w kaszę. Bardzo lubi człowieka, przybiega na zawołanie i chce żeby go miziać. Lubujący się w eksploracji terenu i jedzeniu, uwielbiający spanie ze swoimi kolegami. Został już ojcem miotu S2 of Zirrael. Przyjechał z Czech.



Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest hodowla.

zirrael - Czw Lis 26, 2015 12:59

Gratulacje :) Dassem jest bardzo dumnym wujciem 8)
Nakota - Pią Lis 27, 2015 20:08

zirrael, dziękujemy! :) A dumnemu wujciowi przekazujemy głaski!

Robaczki dzielnie rosną, powoli nabierają pigmentu, a dzisiaj odkleiły im się uszka :D

Łosoś - Pią Lis 27, 2015 22:51

Ja też raz jeszcze gratuluję! Niech żelki rosną zdrowo :)
malucia1982 - Nie Lis 29, 2015 18:34

Raz jeszcze gratulujemy, słodziaki, aż palce gryzę-a Wrocław tylko 30km.... :lol1:
Nakota - Nie Lis 29, 2015 19:38

Łosoś, malucia1982, bardzo dziękujemy! :)

Mamy 5 chłopców (4 rexy i 1 standard) oraz 7 dziewczynek (3 rexy i 4 standardy)


Łosoś - Nie Lis 29, 2015 20:19

Duuuużo dziewczynek :serducho: lepszych wieści Nakota nie mogłaś przynieść na zakończenie weekendu! :mrgreen:
Slabonska - Nie Lis 29, 2015 21:16

Wyrosną z nich na pewno piękne szczurki ^^
Mucha321 - Wto Gru 01, 2015 20:47

Czekamy!!!!! :serducho: :serducho: :serducho:
Nakota - Śro Gru 02, 2015 14:46

Wybaczcie chwilowy zastój, ale ostatnio mam taki nawał zajęć, że już nie wiem w co ręce włożyć... a tona papierzysk do nauki tylko rośnie... :roll:

Ale nie przedłużając... najnowsze, dzisiejsze fotki, dosłownie sprzed chwili :)

Dziewojki:


Chłopcy:


Wszyscy razem:



Jasne dzieci:


Ciemne dzieci:

Łosoś - Śro Gru 02, 2015 14:54

Zdążyłam wejść do domu, usiąść przy komputerze, a tu niespodzianka! Kupka słodyczy :serducho:
Pięknie rosną, dzięki Nakota :mrgreen:

SzczurLOVE - Śro Gru 02, 2015 15:25

Cudne :) niech juz oczka otwierają bo się doczekać nie mogę :)
ema0505 - Śro Gru 02, 2015 16:53

Matko i córko jakie piękne kolory! Jak to dobrze, że mam pozwolenie na tylko jednego łysego szczura, bo inaczej mnie z domu wyrzucą. Ale kradłabym wszystkie :serducho:
Nakota - Czw Gru 03, 2015 20:55

Dziękujemy, dziękujemy, bardzo się cieszę, że maluszki się podobają :mrgreen:
Obecnie maluchy już zaczynają mnie przyprawiać o lekki ból głowy w sprawie kolorów, ale poza tym są cudownie duże i tłuściutkie :serducho:

wilcza - Sob Gru 05, 2015 19:52

Nie wiem czy to nie za wcześnie, ale wiadoo czy się tutaj jakieś dumbosze trafiły? Bo aktualnie jestem w trakcie poszukiwań dumbo rexów albo innych puchatków. :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group