To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Szukam zabawek do klatki

Jesienna - Pią Lis 20, 2015 11:02
Temat postu: Szukam zabawek do klatki
Witam,
tak brzydko zaczynam od tego tematu (chociaż już kiedyś miałam konto na tym forum ale nie pamiętam nicku :lol: ). Niedawno dorobiłam się upragnionej od 10 lat pary szczurków, ale.. Mamy bardzo nudną klatkę. Tak więc szukam sprawdzonej osoby/firmy u której możemy się zaopatrzyć w tunele czy zabawki. :) Obecnie nasza klateczka skromnie posiada hamaczek, domek i trzy pięterka. Także przydałoby się ją nieco urozmaicić.

aniucha0711 - Pią Lis 20, 2015 21:25

Gratulacje parki upragnionych szczurków! :mysza:

Tunele jak i zabawki najlepiej kupić używane z bazarku, od osób, które pozbywają się takich rzeczy o tutaj trzeba szukać: bazarek/szukam/sprzedam. Mi się udało kupić domki plastikowe, duże jak dla królika, tarasy kolorowe oraz rury podwieszane. Ach! i sputniki! Nawet te z wyłamanymi haczykami wieszam na opaski uciskowe do kabli i wiszą :)
Jeśli chcesz nówki, to polecam allegro, tam znajdziesz mnóstwo rzeczy ( chociaż rzeczy z bazarków innych użytkowników są nieraz jak nówki! ), jest jeszczezooplus.pl tak kupuję sputniki, ( domek stojący i wiszący 2w1 ) gdy moje paskudy zniszczą stare.
Jeśli chcesz polarowe lub bawełniane domki, hamaczki, i pluszowe zabawki z otworem dla szczurków to w dziale hamaczki znajdziesz dużo osób które robią takie cuda. Są naprawdę fantastyczne!
Moje dupki traktują ręcznik jako zabawkę. Robią w nim dziury, na zawody, który zrobi większą :roll: Więc zależy co rozumiesz pod pojęciem "zabawki" :wink:

monijjca - Śro Gru 02, 2015 21:17

Polecam jeszcze hipcio.sklep.pl jak dla mnie większy wybór niż na zooplusie i niektóre rzeczy wychodzą taniej :) Na facebooku jest dużo osób szyjących mebelki, zajrzyj na grupę "szczury" :mrgreen:

Generalnie fajną zabawką jest sznurek dla psa, taki "szarpak" ja to zawieszam w klatce żeby się wspinały po tym :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group