To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Miot X2 Zirrael Rattery

nimka - Pon Gru 21, 2015 18:37

Jak to nikt nie marzy o własnym zdrowym albinosku??? Ja swoją samiczkę-albinoskę 3 lata temu sprowadzałam z Wrocławia, bo w Warszawie nie było ani jednej ;)

Ludzie, brać! :P

Mao - Wto Gru 22, 2015 01:21

Ja marzę i niechbym miała miejsce, ankieta poszłaby co najmniej z tydzień temu... Skróć ktoś moje męki xD

Albinosy są piękne :serducho:

zirrael - Pon Gru 28, 2015 22:05

Zwolniły się jeszcze dwie dziewczyny :D komu śliczną trójeczkę? Każda inna a wszystkie piękne i fajne

F1 Xtreme (samiczka) standard, standard albino - rezerwacja



F2 Xiavieria (samiczka) standard, standard biscuit self - rezerwacja



F3 Xiaomi (samiczka) standard, teedyrex ivory/golden - rezerwacja



Lama - Wto Gru 29, 2015 13:50

Albinoska! :twisted:
Mogę prosić o informacje "finansowe" na PW? Interesują mnie dwie pierwsze dziewczyny albo nawet wszystkie trzy.
Wieczorem będziemy dyskutować z małżonkiem na temat powiększenia rodziny. :P

Nakota - Sob Lut 27, 2016 23:20

Xapit pozdrawia rodzeństwo :) Jest duży, grzeczny, idealnie wpasował się w stado... i co to dużo mówić, miziak jakich mało. Foceniem nie był w ogóle zainteresowany, no bo przecież można biegać i zalizać tego człowieka co siedzi obok :serducho: :P


quagmire - Sob Lut 27, 2016 23:43

Lubię takie misiowe pysie :)
Rusałka - Sob Lut 27, 2016 23:58

Nakota śliczności :)
angelus - Wto Mar 01, 2016 21:57

Xerkses



Waga 510 gram (kawał szczura!!)

Planuję kastrację w marcu, oczywiście poprzedzoną na wszelki wypadek badaniami krwi, ale chłopak wygląda na okaz zdrowia.

[ Dodano: Pią Maj 13, 2016 02:17 ]
Czy tylko nie wyrósł ponad 600 gramowy szczur, który gabarytowo zaczyna przypominać kota?
Nie narzekam, więcej do kochania, a chłopak nie jest gruby, tylko wieeelki, ale moja mama prawie ostatnio dostała zawału jak go zobaczyła :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group