To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Miot S2 Zirrael Rattery

zirrael - Sob Wrz 05, 2015 08:50
Temat postu: Miot S2 Zirrael Rattery
04.09.2015 r. przyszedł na świat miot S2. Beta Version jest świetną mamą i pięknie ogarnia maluszki.



Ojcem miotu został Parymel Beris - standard, standard, russian blue, self, ur. 20.11.2013 r. Paryś to szczur zrównoważony, o dobrym temperamencie i ciekawski. Z racji tego, że jest wysoko postawiony w hierarchii stada potrafi zawalczyć o swoje. Zawsze przybiega na wołanie, miłośnik jedzenia we wszelkiej postaci oraz drzemek. Do człowieka kochany paskudnik, grzeczny i łagodny. Mizianki to miły przerywnik pomiędzy eksplorowaniem terenu a interakcjami z resztą stada, ponieważ zawsze gdzieś pędzi. Pochodzi z Czech

Matką miotu został Beta Version Iron Rat - dumbo, fuzz, black, irish ur. 17.01.2015 r. Słodki i uroczy diabełek. Na rękach rozdaje buziaki, i domaga głaskania. Ale wystarczy puścić na jakąkolwiek płaską powierzchnie żeby zobaczyć ciekawską torpedę. Jest szybka niczym błyskawica i oczywiście musi zajrzeć w każdy zakamarek. Jak już wszystko sprawdzi wraca na rączki dać buziaka. Pochodzi z Białorusi

w miocie spodziewam się maluchów:

sierść: standard

uszy: standard

kolory: black, możliwe russian blue

znaczenia: self, irish, berkshire

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest moja hodowla.
warunki aby zostać opiekunem szczura z mojej hodowli opisane są >>TU<<
cena maluszków z tego miotu uzależniona będzie od koloru i znaczeń i mieścić się będzie w przedziale 60 - 80 pln
w razie pytań zapraszam na maila zirraelrattery@gmail.com

i pierwsza fotka


nimka - Sob Wrz 05, 2015 10:05

Ale dużo dzieci :) dobrze widzę, że 14 maluchów?
Morgana551 - Sob Wrz 05, 2015 11:25

Też 14 naliczyłam :D Szkoda, że nie ma szans na dumbo fuzza :(
cane - Sob Wrz 05, 2015 11:59

Albo syjama :P
nimka - Sob Wrz 05, 2015 17:34

albo ciemnego rexa :P

(to sobie pomarudziłyśmy :lol: )

mmarcioszka - Sob Wrz 05, 2015 17:48

Off-Topic:
nimka, tak! Ostatnio przez te rexy u Ciebie naszło mnie na czarną owcę :P

zirrael - Pon Wrz 07, 2015 20:08

ależ wy dziewczyny macie wymagania :)

rośniemy!!!


cane - Pon Wrz 07, 2015 20:28

zirrael, wypraszam sobie, o sowich marzeniach i pragnieniach mówiłam ci już dawno :P
Albireo - Pon Wrz 07, 2015 20:44

zirrael, wiadomo już, ile z maluchów to samiczki, a ile jest samczyków?
Morgana551 - Wto Wrz 08, 2015 10:23

Marzy mi się czarny dumbo fuzz :3
waskisongo - Śro Wrz 09, 2015 17:12

a mi czarny dumbo fuzz syjam xD
zirrael - Wto Wrz 15, 2015 09:53

Niestety w zeszłą środę 4 malce odeszły. Coś się musiało zadziać bardzo nietypowego gdy nie było mnie w domu, może bachory bawiły się dzwonkami albo domofonem, a może coś co mi do głowy nie przyszło. Faktem jest że Beta 4 malce zadeptała a resztę poraniła. 10 która przeżyła ma się dobrze i na razie tylko brzydko wygląda (bo się goją). Co do podziału na płeć to jest 5 dziewczyn i 5 chłopców.
zuza - Wto Wrz 15, 2015 11:11

a mnie się marzy dwójka chłopców, kolor i cała reszta obojętna :) Magiś jest przysadkowcem, i chcę, żeby żył dłuuugo. Myślę o tym, że gdyby coś... to Cygan zostanie sam.
Axisss - Śro Wrz 16, 2015 22:10

Biedne maluchy :( Oby ranki się szybko wygoiły, no i żeby już nie było takich akcji :kciuki:
rud489 - Wto Wrz 22, 2015 22:40

Witam :)
Kilka dni temu wysłałam do Państwa maila z pytaniem, czy są jeszcze jacyś dostępni chłopcy w tym miocie? :) W sensie czy można jeszcze rezerwować.
pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group