To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - STAROGARD GDAŃSKI PILNE SZCZURKI

ludovicae.vena - Czw Wrz 03, 2015 17:52
Temat postu: STAROGARD GDAŃSKI PILNE SZCZURKI
1. Liczba szczurów do oddania: 2 samce i 3 samice
8. Stosunek szczurów do człowieka: przyjazne, pchają się na ręce
9. Stosunek do innych szczurów: rodzeństwo bawi się ze sobą, śpią wtuleni w siebie
10. Powód oddania: niespodziewany poród szczurzycy
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: U hodowcy
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: tak
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mogą być rozdzielone
15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Musi mieć już szczura, jeśli zdecyduje się wziąc tylko jednego. Jezeli nie posiada zadnych szczurów, musi wziąc dwa.
16. Zdjęcia szczurów:
17. Kontakt: telefon: 728-704-030 email: ludovicae.vena@gmail.com
18. Kilka słów o szczurze: Wszystkie są bardzo żywiołowe, nie uciekają przed człowiekiem.
PROSZĘ SIĘ SPIESZYĆ Z ODPOWIEDZIĄ, GDYŻ W NIEDZIELĘ BĘDĘ ZMUSZONA JE ODDAĆ DO HODOWCY (ciężko przekonać rodziców)

ema0505 - Pią Wrz 04, 2015 09:54

Dlaczego dodalas ogłoszenie kilka dni przed wyznaczonym terminem do oddania, skoro szczury urodziły się ponad miesiąc temu? Większość ludzi nie ma warunków, żeby wziąć od ręki zwierzę.
ludovicae.vena - Pią Wrz 04, 2015 16:04

ema0505 napisał/a:
Dlaczego dodalas ogłoszenie kilka dni przed wyznaczonym terminem do oddania, skoro szczury urodziły się ponad miesiąc temu? Większość ludzi nie ma warunków, żeby wziąć od ręki zwierzę.

Ogłoszenia o adopcji szczurów wstawiałam na różne strony, fora, na wszystko co się da już w pierwszym tygodniu ich życia. O tej stronie dowiedziałam się wczoraj. :evil: Data dołączenia do forum jest nawet wyświetlona przy moim nicku.

ludovicae.vena - Pią Wrz 04, 2015 16:25

Zreszta, jeżeli ktoś zadeklaruje mi, że na pewno weźmie, to jestem w stanie jeszcze przetrzymać tydzień lub dwa.
Karena - Nie Paź 25, 2015 13:32

ludovicae.vena, Aktualne?
smeg - Czw Lis 12, 2015 09:54

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group