To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Szczurza przygoda, coraz częstsze rozmyślania.

Squirrel - Nie Sie 30, 2015 15:34
Temat postu: Szczurza przygoda, coraz częstsze rozmyślania.
Coraz częściej nachodzą mnie myśli o adopcji dwóch szczurasków z uszkami dumbo.
Wciąż zaskakuje mnie jakimi kontaktowymi gryzoniami potrafią być. Z odpowiednimi warunkami nie będzie problemu, czytałam o wszystkich wymaganiach, jestem w stanie wszystkie spełnić. Mam też jakikolwiek obraz opieki nad gryzoniem ponieważ mieszkają ze mną dwa chomiczaki ;)

Jeszcze nie do końca umiem się na tym forum odnaleźć. Czy często są do adopcji szczuraski dumbo czy to raczej szukanie igły w stogu siana?

Najbardziej urzekają mnie umaszczenia szarości :)

agathe1988 - Nie Sie 30, 2015 15:37

Squirrel, zdarzają się dumbosze. Przegladaj Szczurze adopcje na facebooku lub dział forum "Oddam szczura". Jedna z użytkowniczek ma aktualnie na wydaniu dwóch samców dumbo,więc trafić można bardzo szybko :)
cane - Nie Sie 30, 2015 19:59

Squirrel, adoptowałam 3 dziewczyny bez zwracania uwagi na takie drobiazgi jak "uszy"... 2 z nich to dumbo :P .

W ogóle mam ostatnio wrażenie, że więcej tego niż "czujnouchych" standardów :lol:

Squirrel - Nie Sie 30, 2015 21:54

Każdy przygarnia to co mu się podoba. Ja się zakochałam w tych z uszkami dumbo, nie "zwyczajnych" i tyle.
cane - Nie Sie 30, 2015 22:17

Ależ ja najmniejszych pretensji nie mam o cudze gusta ;) . Sama teraz "poluję" na konkretny wygląd, z hodowli albo adopcji, byleby było konkretne umaszczenie :twisted: . Wcześniej też miałam swoje konkretne wymagania [jedynie najmłodsza Nietoper mnie zawiodła - jest z przypadkowej ciąży, "zamówiłam" ją jeszcze przed jej urodzeniem.... i miała być nie-niebieskim rexem, a jest niebieskim standardem :P ]

To były tylko moje luźne przemyślenia nt. ilości dambo-uchych, nie miałam najmniejszego zamiaru ciebie urazić ;) .

Ps. "zwyczajne" uszy/sierść nazywamy "standard" :) .

Squirrel - Nie Sie 30, 2015 22:51

Nie poczułam się wcale urażona :P
Póki co orieentuję się w terenie, rozglądam, rozmyślam i upewniam się dalej czy szczuraski powinny u mnie zagościć :)

eruannalle24 - Pon Sie 31, 2015 14:31

ja też przygotowuję się na przyjęcie 2 szczurków, zamówiłam już klatke itd, czekam na ogłoszenia o adopcji z Trójmiasta ;) marzą mi się dwie malutkie dziewczynki, umaszczenie bez znaczenia właściwie, byle nie agouti :roll:
Layla - Pon Sie 31, 2015 15:09

Po co czekacie na adopcje z waszego miasta? Jestem z Trójmiasta, szczury mam z Olsztyna, a miałam z Poznania, Wrocławia, Białegostoku i Wawy ;) Transport się znajdzie.
cane - Pon Sie 31, 2015 22:25

eruannalle24, łap Paulę z "Małych Artystów" :) . Wiem, że ma właśnie 2 panie i 3 panów na wydaniu w Gdańsku :) .
eruannalle24 - Wto Wrz 01, 2015 08:50

Dzięki cane, już wczoraj się konsultowałyśmy ;)
cane - Wto Wrz 01, 2015 15:37

eruannalle24, Swoją drogą tak jak mówiła Layla - nie ograniczaj się swojego miasta... Jestem z Gdyni, a szczurki mam z Warszawy i... nawet nie wiem skąd Paula mi przywiozła jedną dziewczynkę :twisted:
eruannalle24 - Śro Wrz 02, 2015 21:40

no i są, dwie albinoski od Gosi z OGONÓW :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group