To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [POZNAŃ/ cała Polska] Dwie roczne panny szukają domu.

Sedna - Śro Lip 01, 2015 18:32
Temat postu: [POZNAŃ/ cała Polska] Dwie roczne panny szukają domu.
1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: rok

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Do Jarocina i okolic, ew. Koszalin i okolice

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak chorób, jedynie odrobina porfiryny na lewym oku Milki. Dostaje witaminy i echinaceę

7. Charakter, usposobienie szczurów: dziewczyny są ciekawskie i żywiołowe

8. Stosunek szczurów do człowieka: nie boją się ręki, wchodzą na nią, dają się chwytać i podnosić, ale nie widzą sensu w dłuższym siedzeniu na ludzkich kolanach i poddawaniu się pieszczotom - nie są typowymi miziakami.

9. Stosunek do innych szczurów: Nie wiem, zawsze były same

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: zmiana pracy, miesjca zamieszkania i brak czasu i warunków. Chcę żeby mogły się jeszcze pocieszyć życiem z opiekunem, który poświeca im dostatecznie dużą ilość czasu.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Worek skomponowanego przeze mnie suchego jedzenia, żwirek dla kota, miseczka, poidełko, wyposażenie klatki (trawiasty domek, sputnik, półeczko-koszyczki), sama klatka do dyskusji

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: tylko razem

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: -

16. Zdjęcia szczurów: pod linkiem: https://www.facebook.com/...?type=1&theater

17. Kontakt: wiadomość prywatna lub mail: agnieszka.woloszyn19@gmail.com

18. Kilka słów o szczurze: Dziewczyny są ciekawskie i radosne, bawią się z ręką i chętnie biorą smakołyki. Bianka (jaśniejsza) wydaje się być dominująca wobec ręki, potrafi podgryźć, gdy zrobi się zbyt gwałtowny ruch, ale nigdy do krwi

mmarcioszka - Pon Sie 03, 2015 11:43

Aktualne?

[ Dodano: Wto Sie 18, 2015 00:43 ]
Brak odzewu, zamykam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group