To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Gdzie szukać terminów?

cane - Sob Cze 27, 2015 20:43
Temat postu: Gdzie szukać terminów?
Od jakiegoś czasu staram się znaleźć terminy aktualnych wystaw...

Niestety, albo wszędzie [łącznie ze stroną i forum SHSRP] są nieaktualne terminy, albo wystawy nie są już organizowane...

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie można znaleźć aktualne dane? I czy w ogóle SHSPR jest ciągle "żywe"?

Pyl - Nie Cze 28, 2015 01:21

cane, trochę zażartuję przez łzy - jak czegoś nie idzie wygooglać to znaczy, że nie istnieje...
cane - Nie Cze 28, 2015 09:47

Pyl to nie jest tak, że wpisałam sobie w google i tyle. Ale wszędzie ostatnią informacją był wpis o wystawie we wrześniu 2014.... Próbowałam się też zarejestrować na forum SHSRP, ale wymaga to weryfikacji przez administratora strony, a ten najwyraźniej się nie pojawia :roll: .

Niestety, o organizacji, o której ostatnie informacje pochodzą sprzed roku oraz z którą nie można się skontaktować to cóż... nic dziwnego, że zastanawiam się czy ciągle istnieje :roll:

Pyl - Nie Cze 28, 2015 10:07

cane, ale ja absolutnie Cię rozumiem, tylko niestety jest tak jak piszesz.
Ostatni pokaz był na jesieni na Zoobotanice, nic później nie było. Osobiście liczę, że coś będzie na tegorocznej również, ale nie znam planów.
SHSRP istnieje. Ale czy żyje to trudno ocenić - tętno jest, oddechu brak :|

cane - Nie Cze 28, 2015 10:36

Szkoda, bo jak przeglądałam dziennik wystaw to wydawało się, że w pewnym momencie SHSRP zaczyna się całkiem ładnie rozwijać :( .
noovaa - Nie Cze 28, 2015 11:08

Po jednej z wystaw była chyba jakaś epidemia wśród szczurów ( dobrze pamiętam? ) ... może dlatego się zatrzymało ...
SzczurLOVE - Nie Cze 28, 2015 14:25

Jako członek SHSRP mogę śmiało powiedzieć że istniejemy :) Mamy na ten rok w planach wystawę aczkolwiek zastanawiamy się nad dwoma lokalizacjami i jak tylko podejmiemy decyzje to oficjalnie umieścimy informacje i będziemy zapraszać :) Prosimy tylko o jeszcze troszkę cierpliwości, na pewno się opłaci :)
cane - Nie Cze 28, 2015 14:39

SzczurLOVE, Ja nie z niecierpliwości temat założyłam, ile ze zmartwienia [że zniknęliście] ;) .
SzczurLOVE - Nie Cze 28, 2015 20:02

cane, rozumiem :) Mam nadzieję że już niedługo wszystko będzie jasne i zobaczymy się na wystawie SHSRP :)
maris - Nie Cze 28, 2015 21:58

cane, dokładnie tak jak SzczurLOVE napisała :)

Co do epidemii - to było po łódzkiej wystawie kilka lat temu. Aby jak najbardziej ograniczyć ryzyko podobnych sytuacji, na kolejnych wystawach zwiększone zostały środki ostrożności.

cane - Nie Cze 28, 2015 22:30

Skoro jesteście w temacie... to jest jakaś szansa na wystawę na pomorzu? Czy obecnie organizowane są tylko w Warszawie?
maris - Pon Cze 29, 2015 00:56

W tym roku na Pomorze nie ma szans, ale w przyszłym jak najbardziej :)
ney - Pon Cze 29, 2015 11:46

A Kraków? Czy można liczyć na jakąś wystawę bardziej na południu Polski? :<
olgapsiara - Śro Wrz 30, 2015 19:47

A ja TAAAAK bardzo liczę na wystawę w Warszawie :kciuki:
Morgana551 - Śro Wrz 30, 2015 20:22

SzczurLOVE, teraz czas na Katowice! Chyba nigdy w tym mieście nie było wystawy!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group