To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Miot P2 Zirrael Rattery

zirrael - Wto Cze 16, 2015 07:38
Temat postu: Miot P2 Zirrael Rattery
15.06.2015 r. przyszedł na swiat miot P2. Gayka świetnie zajmuje się dzieciakami.



Ojcem miotu został Jukon Rotta Taivas standard, standard, agouti irish ur. 07.11.2014 r. - szczur młody, ale bardzo dobrze wyważony pod względem charakterologicznym, odważny, ciekawski, ale i zarazem spokojny oraz łagodny. Lubiący przebywanie z innymi szczurami i człowiekiem, ale nie narzucający się. Daje się bezproblemowo miziać, głaskać i ugniatać jak plastelinkę, znosząc z anielską cierpliwością wszelkie zabiegi. Dodatkowo jest całkiem duży oraz dobrze i ładnie zbudowany. Urodzony w Polsce

Matką miotu została Gaya of Zirrael, standard, standard, fawn essex ur. 21.10.2014 r. - mała łobuzica. Bardzo kochana dla czlowieka, leci mało łapek nie połamie jak tylko ktoś pojawia się na horyzoncie. Sprawna, zwinna i silna, tuż po dołączeniu do stada dorosłych natychmiast pokazała starszym ciotkom, że ona tez potrafi położyć je na plecy. Urodzona w Hodowli.

w miocie spodziewam się maluchów:

sierść: standard

uszy: standard

kolory: fawn, beige, agouti, black

znaczenia: self, irish i essex


Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest moja hodowla.
warunki aby zostać opiekunem szczura z mojej hodowli opisane są >>TU<<
cena maluszków z tego miotu uzależniona będzie od koloru i znaczeń i mieścić się będzie w przedziale 60 - 100 pln
kolejki na maluchy się skończyły :) więc wszystkich chętnych zapraszam do przesyłania ankiet i kontaktu
w razie pytań zapraszam na maila zirraelrattery@gmail.com

i pierwsza fotka


Morgana551 - Wto Cze 16, 2015 09:03

Najedzone brzuchole :mrgreen: :serducho:
cane - Wto Cze 16, 2015 09:19

Zirrael a ja jestem wliczona w kolejkę? Bo ankietę wysyłałam niedawno i żadnej odpowiedzi nie dostałam :oops:

I teraz nie wiem czy coś nie doszło i wysyłać ankietę jeszcze raz czy jak? Bo taka "mała mamusia" byłaby spełnieniem moich szczurzych marzeń :P .

zirrael - Wto Cze 16, 2015 10:05

cane, sprawdź maila :)
cane - Wto Cze 16, 2015 11:14

Zirrael jest, a już się bałam że ankieta do was nie doszła - komputer mi się lubi buntować... W ogóle elektronika mnie nie znosi i wiecznie się przy mnie psuje, dlatego uprzedzałam, że kontakt mailowy jest słaby :oops: .
wilczus2 - Śro Cze 17, 2015 21:49

Przepraszam, a czy ja jestem wliczona w kolejkę? Bo ankietę wysłałam już dawno temu (nawet w preferencjach były znaczenia essex i sierść m.in. fawn), a jest informacja, że kolejki już nie ma... :(
zirrael - Śro Cze 17, 2015 21:55

wilczus2, oczywiście - nie ma kolejki takiej coby zajęła wszystkie malce :)
wilczus2 - Czw Cze 18, 2015 18:27

zirrael Dziękuję za odpowiedź i uspokojenie mnie :wink:
cane - Czw Cze 18, 2015 19:25

zirrael, jak tam maluszki? Wiadomo już coś o podziale na płcie?

Ja tu jajko znoszę z niecierpliwości, czy jest wśród nich ten "mój najmojszy" maluszek :lol:

zirrael - Sob Cze 20, 2015 18:04

7 panienek i 3 panów

panie:



panowie:


cane - Sob Cze 20, 2015 18:19

Ciemny chłopczyk mi się z lotopałanką kojarzy :lol: .
zirrael - Czw Cze 25, 2015 19:06

pociapało maluchy :)

panny:









chłopaki:






waskisongo - Czw Cze 25, 2015 19:09

:falover: aaaaaaaaaaaa jakie cudaczki :mrgreen:
cane - Czw Cze 25, 2015 19:22

A można już rezerwacje składać? Bo mam swój typ [i typ zapasowy... i typ zapasowy 2... i typ zapasowy 3] :lol:
waskisongo - Czw Cze 25, 2015 21:44

cane napisał/a:
A można już rezerwacje składać? Bo mam swój typ [i typ zapasowy... i typ zapasowy 2... i typ zapasowy 3]


padłem :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group