To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Śląsk/reszta świata]Ach szuka stada.

limomanka - Wto Cze 16, 2015 00:16
Temat postu: [Śląsk/reszta świata]Ach szuka stada.
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec, kastrat

3. Wiek szczurów: 2 lata, 2 miesiące

4. Miasto: okolice Tarnowskich Gór

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: na terenie całego Śląska dowieziemy osobiście. W inne rejony kraju można załatwić transport.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: zdrowy, nigdy nie chorował (za wyjątkiem inwazji wszołów i grzybicy, które leczyłam w całym stadzie). Tendencja do nerwowego porfirynienia przeszła wraz z utratą jąder.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Ach jest spokojny, dostojny i towarzyski. Po kastracji bardzo się zmienił, przestał uciekać od dotyku.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Z początku może być lekko wycofany, ale kiedy zaufa stanie się uroczy i przytulaśny jak w domu.

9. Stosunek do innych szczurów: Żył kiedyś z siedmioma towarzyszami, przeżył bez najmniejszych spięć kilka łączeń. Nigdy nie sprawiał problemów - w stadzie gdzieś na środkowej pozycji, nie miał tendencji do rządzenia. Jedyny problem w łączeniu z ostatnim towarzyszem rozwiązała kastracja.
Ach pięknie wpasowuje się w stado, bardzo go potrzebuje.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Ostatni ogon w stadzie.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: zestaw mebelków polarowych, karma.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: nie dotyczy

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: kontakt ze mną, informacje o stanie zdrowia. Połączenie Acha z innymi szczurami - stado może być męskie, damskie lub mieszane; wystarczy nawet jeden towarzysz. O normalnej opiece i regularnych wizytach u weterynarza nie muszę chyba wspominać.

16. Zdjęcia szczurów:








17. Kontakt: forum

18. Kilka słów o szczurze:Jest ze mną odkąd skończył 4 tygodnie.
Achiś nadal zachowuje się jak młody, ale już nie głupiutki szczur. Jest zdrowy, sprawny i zrównoważony psychicznie. Kocha eksplorować pomieszczenia, których zapach już poznał - nie jest może bardzo odważny, ale za to wesoły i towarzyski.
Ach będzie potrzebował chwilę na aklimatyzację, nie jest typem, który wszędzie czuje się u siebie. Ale odda z nawiązką to, co dostanie od opiekuna. Sam się zmarnuje i pobiegnie szybko za Fiu - potrzebuje szczurzego przyjaciela i swojego człowieka.
Będzie mi go brakowało, ale jego potrzeby są ważniejsze, niż moje przywiązanie.

waskisongo - Wto Cze 16, 2015 16:33

ale śliczny :shock: zero oznak starości :roll:

sam bym wziął ale nie mogę :< i tak już czekam na samiczkę z Hiszpanii :lol:

póki co uczę się języka :P beczka

:kciuki: za nowy domek bo szczur śliczny :*

limomanka - Wto Cze 16, 2015 22:36

waskisongo, oj tak - piękny jest i był od maleńkiego, o czym najdobitniej świadczy jego imię: to było pierwsze, co powiedziałam, jak go zobaczyłam no i przylgnęło do niego :serducho:
Mam nadzieję, że znajdzie się domek idealny, Ach na taki zasługuje.

Gamabunta - Śro Cze 17, 2015 12:30

Byłby idealny do mojej Fuki... Marzy mi się strasznie, jednak nie mogę zdecydować o tym sama, a organ decyzyjny nie zachwycił się pomysłem adopcji Acha. Jestem zrozpaczona.
limomanka - Śro Cze 17, 2015 17:03

Zdecydowałam, że Ach dołączy do stada Szczuronessy, o ile tylko uda nam się znaleźć transport.
Gamabunta, z kim problem?

ema0505 - Śro Cze 17, 2015 17:17

O, to będzie całkiem niedaleko mnie :wink:
Gamabunta - Śro Cze 17, 2015 21:25

limomanka, mimo, że szczury zawsze były na moim utrzymaniu, to wciąż mieszkam z rodzicami, którzy ich nie lubią.

Kciukam za transport w takim razie! :kciuki:

cane - Śro Cze 17, 2015 21:40

Limomanka cieszę się, że Ach znalazł tak dobry domek :) .

A transport na pewno się znajdzie :kciuki:

limomanka - Czw Cze 18, 2015 22:28

cane napisał/a:
A transport na pewno się znajdzie

Prawdopodobnie sama zawiozę Acha za 2 tygodnie (jadę do znajomych w okolice Środy Śląskiej). Smutno, ale mamy teraz dla siebie całe 2 tygodnie :serducho:
Temat zamykam, bo chyba wszystko już jasne :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group