To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa+] 4 młode dziczki NIE szukają już domów

Pyl - Śro Paź 05, 2016 12:08

Cegriiz, jakaś czarna seria :(
Tulę bardzo mocno i dziękuję za niełatwą bądź co bądź opiekę.
Wiem, że to głupio proponować w takiej chwili, ale czy planujesz zrobić sekcję - skoro to trzeci ogon w krótkim czasie to może jest jakaś przyczyna? Jakaś durna bakteria???

Cegriiz - Czw Paź 06, 2016 10:33

Bakteria na pewno nie, bo Sinapis ma się dobrze. Przypuszczam, że serce albo nerki. Niestety została za szybko wsadzona do zamrażarki, więc raczej ciężko będzie wysekcjonować ;/

Dzisiaj zabieram Sinapis, bo jest w depresji. Będę próbować łączyć ją z jakimiś młodszymi dziewczynami.

Pyl - Czw Paź 06, 2016 10:40

Cegriiz, to trzymam kciuki za łączenie. Oby nie było żadnych problemów. Dawaj znać.
Agik - Pią Paź 07, 2016 00:07

ojej, przykro :(

Trzymam kciuki za drugą siostę, oby łączenie było w miare bezproblemowe

Cegriiz - Pią Paź 07, 2016 21:03

Po nocy w nowym domu chyba się czuje lepiej. W nocy próbowała zwiać- kratka nad kuwetą i te sprawy :P - nafukała na mnie i na maluchy z klatki obok i jeszcze zeżarła mi włosy wciągając je przez kratki.

Więc aktywność przynajmniej większa, niż u rodziców.
Izka już spoczęła w ogródku na działce.

Mała pozdrawia:


Pyl - Pią Paź 07, 2016 22:04

Cegriiz, to dla niej z pewnością spory stres, bo i siostry nie ma i miejsce nowe, ale to przeminie a ważne, że będzie miała towarzystwo innych ogonów. Dziki raczej samotnie nie egzystują.
Pyl - Śro Lis 09, 2016 17:30

Cegriiz, i jak tam łączenie?

A my dziś chwalimy się prawie półtorarocznym i 550-cio gramowym dzikim dzikiem Kropkiem:

Kto ma piękniejszego???

Zdjęcie autorstwa maris :kwiatek:

Cegriiz - Śro Lis 23, 2016 21:54

Wiecie, że dzieciaki skończyły prawie tydzień temu półtora roku? :urodziny:
My wciąż przy łączeniu- jutro spróbujemy z wersją Sinpisową.

Pyl - Śro Lis 23, 2016 22:05

Cegriiz, oczywiście, że przegapiłam :( Buziaki dla wszystkich!

Ale trochę jestem usprawiedliwiona - miałam uwagę rozproszoną trudnym łączeniem, bo dziki dzik daje popalić. Na dziś łączenie jest przerwane i to raczej definitywnie. Mieliśmy 3 podejścia, każde trwało jakieś 5-10 minut, w sumie były 4 czy 5 dziabów i jedno szycie. Dzik jest przerażony Duszkami, Duszki są przerażone wszystkim nawet człowiekiem czy sobą na wzajem i z każdą próbą się to nasila. Nie pomogło nawet zrobienie przerwy. Jakoś życie Duszków jest dla mnie ważniejsze niż próbowanie do skutku. Eh...

quagmire - Czw Lis 24, 2016 12:07

Nie do wiary, że one takie młode ;)
Cegriiz - Nie Gru 04, 2016 09:38

Mamy powtórkę z rozrywki. Sinapis ma opuchnietą szyję, gdzie opuchlizna schodzi między i za przednie łapy. Pyszczek jest opuchniety, a ona sama kicha. Mamy na stanie bactrim, więc ją truję. Jutro będziemy załatwiać wizytę u weta.
quagmire - Nie Gru 04, 2016 10:42

Trzymajcie się dzielnie :kciuki:
Pyl - Nie Gru 04, 2016 11:36

Cegriiz, a od czego to? Miała już tak wcześniej, że piszesz, że to powtórka z rozrywki?
Nie ma dziś nikogo rozsądnego w lecznicach?

Cegriiz - Pon Gru 12, 2016 12:19

Pyl, podobnie miała Izka. Tylko u niej choroba jednak wygrała. Sinapis już tylko lekko pokichuje, a cała opuchlizna zeszła, więc jesteśmy na dobrej drodze ;)
Pyl - Pon Gru 12, 2016 12:41

Cegriiz, jasne. Najważniejsze, że przechodzi. A wiadomo już chociaż co to może / mogło być?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group