To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot P2 of Zirrael

zirrael - Śro Cze 10, 2015 08:24
Temat postu: Planowany miot P2 of Zirrael


Ojcem miotu zostanie Jukon Rotta Taivas standard, standard, agouti irish ur. 07.11.2014 r. - szczur młody, ale bardzo dobrze wyważony pod względem charakterologicznym, odważny, ciekawski, ale i zarazem spokojny oraz łagodny. Lubiący przebywanie z innymi szczurami i człowiekiem, ale nie narzucający się. Daje się bezproblemowo miziać, głaskać i ugniatać jak plastelinkę, znosząc z anielską cierpliwością wszelkie zabiegi. Dodatkowo jest całkiem duży oraz dobrze i ładnie zbudowany. Urodzony w Polsce

Matką miotu zostanie Gaya of Zirrael, standard, standard, fawn essex ur. 21.10.2014 r. - mała łobuzica. Bardzo kochana dla czlowieka, leci mało łapek nie połamie jak tylko ktoś pojawia się na horyzoncie. Sprawna, zwinna i silna, tuż po dołączeniu do stada dorosłych natychmiast pokazała starszym ciotkom, że ona tez potrafi położyć je na plecy. Urodzona w Hodowli.

w miocie spodziewam się maluchów:

sierść: standard

uszy: standard

kolory: fawn, beige, agouti, black

znaczenia: self, irish i essex

krycie odbyło się w maju 2015 r.

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest moja hodowla.
warunki aby zostać opiekunem szczura z mojej hodowli opisane są >>TU<<
cena maluszków z tego miotu uzależniona będzie od koloru i znaczeń i mieścić się będzie w przedziale 60 - 100 pln
kolejki na maluchy się skończyły :) więc wszystkich chętnych zapraszam do przesyłania ankiet i kontaktu
w razie pytań zapraszam na maila zirraelrattery@gmail.com

ney - Śro Cze 10, 2015 14:15

:kciuki: za mamę, cały miot, i za mojego rudzielca :mrgreen:
cane - Śro Cze 10, 2015 17:21

Szkoda, że kolejki już zamknięte... lecę zgłaszać się do Zirrael, może na kolejny miot się zmieszczę ;) .

Ale mamusia zachwycająca urodą :)

SzczurLOVE - Śro Cze 10, 2015 17:25

cane, "kolejki się skończyły" to znaczy że będą wolne malce :)
cane - Śro Cze 10, 2015 18:15

Aaaa.... No patrzcie, z inteligencją u mnie w normie :lol: .

To świetnie, bo akurat ankietę wysłałam :P .

nimka - Śro Cze 10, 2015 21:49

Ech... a ja bym JUŻ chciała takie fawnowe/beżowe samce, a będę mogła dopiero jakoś za może 1,5 roku :(
Myślę, że będę się wtedy zgłaszać po dwóch chłopaczków :) (oczywiście o ile znów czegoś w międzyczasie nie przygarnę :| )

cane - Śro Cze 10, 2015 21:52

Nimka ja tam liczę po cichutku, że może trafi się jakaś beżowa dziewczynka... taka w sam raz dla mnie...

Mój pierwszy szczurek był beżową dziewczynką ;(

zirrael - Wto Cze 16, 2015 08:39

zapraszam : http://forum.szczury.biz/...1004280#1004280 :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group