To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Żółta sierść

Sajena - Pią Cze 05, 2015 14:31
Temat postu: Żółta sierść
Moja szczurzyca jest biała w bure łaty na grzbiecie i głowie. Ma ciemnoczerwone oczka. Na kej białych bokach jest dziwnie żółta, jakby ubrudzona. Co to może być? Czy to coś poważnego? Wiem że nie ma tak naturalnie a sprzątam jej 2 razy w tygodniu, myję ogon wilgotną szmatką. Nie kąpie jej.
bolek - Pią Cze 05, 2015 21:34

Szczury przeważnie myją się same ale ja bym to im umyl skoro się nie domyl
sryt9 - Pią Cze 05, 2015 22:44

Mój biały chłop jest żółty ot tak z natury. Zorro jest kąpany co jakiś czas bo jednak lata mi po łóżku często, a moi to brudasy, ale żółtego futerka od okresu dojrzewania nie udało mi się wybielić ;)

ort.: to wyrażenie zapisujemy przez t - ot tak

limomanka - Nie Cze 07, 2015 20:18

Sajena, jakiej używasz ściółki?
Sajena - Pon Cze 08, 2015 16:22

Drobny granulat kukurydziany bez zapachu
bolek - Czw Cze 25, 2015 20:45

W czym skutecznie domyc szczura? Ja próbowałem już szamponu dla szczeniąt, szarego mydła, żelu do higieny intymnej a sszczur jak był brudny tak jest już nie mam pomysłu.
cane - Czw Cze 25, 2015 21:32

ACZE wszystko wybieli :twisted: .

A na poważnie - są szampony wybielające dla psów, ale... nie jestem pewna, czy u szczura to gra warta świeczki :roll:

bolek - Czw Cze 25, 2015 21:33

Moja zona tez powiedziała ze mam se kupić acze albo rozpuszczalnik :lol:
limomanka - Pią Cze 26, 2015 07:18

bolek, a może wina leży w ściółce? Z jakiego powodu, jakie miejsca najbardziej mu się brudzą?
bolek - Pią Cze 26, 2015 07:34

Ściółka to drewniany żwirek gdzie kupki i miejsca zasikane są wybierane codziennie a ccała Ściółka zmieniana co dwa tygodnie. Najbardziej ma brudne grzbiet i boki bo szczają na siebie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group