To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Narodziny miotu U2 SunRat's

Zizollo - Wto Lip 26, 2016 10:28

ale piękności :serducho: i takie malutkie się wydają w porównaniu do samców :]
marcique - Wto Wrz 06, 2016 09:57

Uremia na antybiotyku ze względu na płucka, Urtricaria zdrowa jak ryba (tylko coraz grubsza)...w środę przegląd techniczny u dr. Rzepki przy okazji konsultacji chirurgicznej w sprawie Malarii
quagmire - Wto Wrz 06, 2016 12:05

Serio Urticaria taka baryłka? Bo jej córeczka Mati jest bardzo fajnie zbudowana :)
Za to córeczka Uremii tak po prostu ma figurę gruszki ;)
Jeśli będziesz w niedzielę na wystawie, to będziesz mogła je zobaczyć (chyba, że nam wet nie pozwoli).

marcique - Wto Wrz 06, 2016 14:20

oooo cudownie! koniecznie! :serducho: oczywiście będziemy :D
nie no zaraz baryłka ;) po prostu kawał szczura jak na heniokowe szczurasy przystało ;) ale fakt - mała nie jest :D
nam nie pozwolili wziąć udziału z tego względu, że pasteurella u nas szaleje i to za duże zagrożenie dla innych szczurów

marcique - Czw Wrz 08, 2016 09:54

Urtricaria i Uremia po przeglądzie technicznym u dr Rzepki - wszystko ok :)
quagmire - Czw Wrz 08, 2016 10:32

Cudownie :mrgreen:
marcique - Czw Gru 15, 2016 09:59

z ogromnym żalem zawiadamiam, że Uremia nie żyje :(
w niedzielę rano miała odrobinę porfirynki wokół oczu, behawioralnie zupełnie normalnie (jadła, biegała po klatce, siedziała z dziewczynami), po południu widać już bylo po pyszczku, że coś jest nie tak (było więcej porfirynki), wieczorem mysza zwiała na dół (uciekła od dziewczyn), a koło północy siedziała w klatce napuszona i ciężko oddychała; rano pojechaliśmy do Pulsvetu, wet zrobiła jej usg i okazało się, że ma guza w brzuchu i trzeba operować (dostała steryd i lek przeciwbólowy, miła gorączkę); dr Rzepka nie była dostępna, więc pojechaliśmy do Medicavetu...dr Kacprzak-Kamińska wzięła ją od razu na stół; Myszka umarła pod koniec operacji...okazało się, ze jest perforacja do jelita, wykrwawiła się, spadło jej ciśnienie, zanim jej zdążyli przetoczyć krew od innego szczura :( (
jeszcze nie mam opisu operacji i wyników badań (mam je dostać na maila w ciągu kilku dni)

Pyl - Czw Gru 15, 2016 11:48

marcique, przykro bardzo. Za szybko.
:glaszcze:

quagmire - Czw Gru 15, 2016 14:08

marcique, tulę mocno, mocno :glaszcze:
Diora - Śro Sty 04, 2017 12:21

Niestety u Upsika wczoraj w Pulsvecie zdiagnozowano guza przysadki... Dostał Cabaser, czekamy czy zadziała. Trzymajcie kciuki!
quagmire - Śro Sty 04, 2017 15:22

Szybko mu się pojawił.
Ale trzymam mocno :kciuki: :kciuki: :kciuki:

marcique - Śro Sty 04, 2017 15:51

też trzymam kciuki :*
Diora - Pią Sty 13, 2017 13:35

Na szczęście Upsik wraca do siebie, leczenie działa, guz okazał się hormonozależny. Ufff...
Wiedziałam, że jest straszliwym żarłokiem, ale żeby z takim smakiem szczur wciągał absolutnie ohydny Cabaser, to jeszcze nie widziałam :shock:

quagmire - Pią Sty 13, 2017 13:39

Diora, świetnie - że zareagował i że je Cabaser :DD
marcique - Pią Sty 13, 2017 13:47

o kurcze! serio? moja wszystkożerna Malaria Cabaseru nie chce tknąć nawet z najlepszym smakołykiem! Zazdroszczę!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group