To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2015 - Narodziny miotu U2 SunRat's

heniok - Sob Maj 02, 2015 22:45

Ponieważ większość chętnych chce po szczurze z obu miotów to z rezerwacjami trzeba zaczekać aż obrobimy zdjęcia T2

Samice:

F1 - dumbo, standard, black, self - WOLNA - ULKA




F2 – dumbo, standard, russian blue, self - rezerwacja hekatomba - UFI




F3 – dumbo, velveteen, mink, self - rezerwacja hekatomba - UCHATKA




F4 – dumbo, velveteen, russian dove?, self - współwłasność marcigue - UREMIA




F5 – dumbo, standard, russian blue, self - rezerwacja Magda S. - ULTIMA




F6 – dumbo, velveteen, agouti, self - rezerwacja marcique - URTICARIA




F7 – dumbo, standard, mink, self - wyłączona z rezerwacji - ULA




Samce:
M1 – dumbo, velveteen, agouti, self - rezerwacja Diora - UPSIK



M2 – dumbo, velvetenn, russian dove?, self - rezerwacja nairu - USZEK




M3 – dumbo, velveteen, black, self - rezerwacja Diora - UZI



M4 – dumbo, standard, mink, self - rezerwacja Agata R. - UMIL




M5 – dumbo, standard, agouti, self - rezerwacja Agata R. - UKO




M6 – dumbo, velveteen, cinnamon, self - rezerwacja Agata R. - UTI



gryska - Nie Maj 03, 2015 12:41

Ja tylko bałagam, niech ktoś szybko zarezerwuje F1 bo inaczej nie oprę się tej czarnej mróweczkowej mordce.... a nie powinnam.... nie powinnam... nie powinnam.... :roll: :serducho:
koko - Nie Maj 03, 2015 14:03

Jednak najpierw dla przyzwoitości wypadałoby wypełnić umowę adopcyjną dużo wczesniej ;) bo chętnych nie brakuje
gryska - Nie Maj 03, 2015 15:24

koko... dziękuję Ci bardzo za informację, ale "dla przyzwoitości" ankieta wypełniona została już dawno a w moim domku mieszkają siostry tatusia tego miotu ;)
Morgana551 - Nie Maj 03, 2015 16:53

A ja powinnam i sprawdzam sto razy dziennie skrzynkę mailową xD
Unicorny - Śro Maj 06, 2015 21:43

umieram z dumy! :serducho: :)
Zizollo - Śro Maj 06, 2015 21:49

jak ja uwielbiam oglądać maluchy :serducho: od razu robi się cieplej na serduchu i buzia się śmieje :DD
cornflakegirl - Czw Maj 07, 2015 08:35

Nie chętnych na to cudowne kreciątko?:(
samsara - Pią Maj 08, 2015 21:00

Czy został jeszcze jakiś maluszek ? ?
heniok - Nie Maj 10, 2015 17:02

samsara, Tak, ponieważ rezerwujący okazał się nieodpowiedzialny, samiec M1 szuka kochającego domu i odpowiedzialnego opiekuna.
samsara - Pon Maj 11, 2015 17:31

heniok napisał/a:
samsara, Tak, ponieważ rezerwujący okazał się nieodpowiedzialny, samiec M1 szuka kochającego domu i odpowiedzialnego opiekuna.


Bardzo, Bardzo się cieszę, ale ja potrzebowałabym dwóch maluszków, nie chcę skazywać małego na samotność. Czy jest taka możliwość?
Ankietę wysłałam już wczoraj do Państwa :)

sryt9 - Pon Maj 11, 2015 22:38

samsara, zawsze można znaleźć mu gdzieś w adopcjach towarzystwa - malców jest od groma i więcej :)
Diora - Śro Maj 27, 2015 08:48

Zgodnie z obietnicą melduję, że łączenie przebiegło idealnie. Towarzystwo jest już razem, każdy znalazł swoje miejsce, żadnego mordobicia nie obserwuję, za to widzę, że "staruszki" dostały niezłego speeda :mrgreen:
heniok - Pon Cze 01, 2015 15:23

Ponieważ osoba która rezerwowała samicę F1 okazała się zupełnie niepoważnym człowiekiem i trafiła na czarną listę ULKA szuka swojego miejsca i kochającego opiekuna.

Jeśli ktoś chce ją przygarnąć prosimy o kontakt przez PW lub @ na adres hodowlasunrats@gmail.com

hekatomba - Pią Cze 19, 2015 20:45

Informujemy, że szarańcza już się zadomowiła :wink: Czarnula (Upss vel Węgielek) to diabeł wcielony. Pierwsza do eksplorowania różnorodnych zakamarków. Ufi wydaje się najbardziej ostrożna, choć w psoceniu nie ustępuje swoim siostrom. Jej ulubionym zajęciem jest ciągnięcie alfy za ogon i udawanie niewiniątka, a dzięki dużym czarnym oczom ma do tego idealne predyspozycje ;) (P)Uchatka to mała poczochrana szelma, lubiąca gryźć kapcie domowników. W każdym razie energia młodziaków to coś, czego od jakiegoś czasu bardzo mi brakowało. Zresztą stadu również.

A oto paskudy:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group