To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Plastikowe piłeczki w klatce?

Trysta - Śro Mar 18, 2015 17:17
Temat postu: Plastikowe piłeczki w klatce?
Witam :)
Znalazłam dzisiaj w internecie zdjęcie klatki, w środku szczur, a na dnie w kuwecie wysypane plastikowe piłki, takie, w jakich bawią się dzieci. Oto link do zdjęcia: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/6f/ba/e8/6fbae899e25f7d47bdd1c67368fc9c27.jpg

Co sądzicie o tym pomyśle? Czy szczury takich piłeczek nie zjedzą? Czy będzie im się to podobać czy przeszkadzać? Może ktoś już praktykował to u siebie?

Szczurówka - Śro Mar 18, 2015 17:32

jak dla mnie to bez sensu
Vaco - Śro Mar 18, 2015 17:36

Moim zdaniem jest to raczej element szczurzego placu zabaw, niż docelowej klatki :) Taka "ściółka" byłaby kompletnie niepraktyczna, ale można pod piłeczkami schować smakołyki, żeby szczury musiały w nich nurkować i szukać :P
nimka - Śro Mar 18, 2015 17:37

Dziwny pomysł :P

Może na wybieg w jakimś dużym pudle jest ok, ale już widzę oczami wyobraźni te piłeczki w stanie osranym i oszczanym w kuwecie klatki :P

W samej klatce - mi się wydaje, że szczury by się tego bały. Piłeczki są niestabilne, a klatka ma się kojarzyć ze spokojem, a nie pułapkami ;)

bolek - Śro Mar 18, 2015 18:53

Nie dałbym tego do klatki, szybciej na wybieg o ile by się tym szczury interesowały
Karena - Śro Mar 18, 2015 21:24

Na wybieg jako tymczasowa atrakcja jak najbardziej. Moje lubią tego typu zabawki i nurkowanie w nich.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group