To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot L2 Zirrael Rattery

zirrael - Sob Lut 21, 2015 17:33
Temat postu: Planowany miot L2 Zirrael Rattery


Ojcem miotu zostanie Rapalje's Jaap - standard, teddyrex wheaten pale burmese self ur. 18.06.2014 r. Jaap to bardzo duży i pluszowy miś, który lubi udawać chomika. Przeuroczy i mięciutki choć nie daje sobie w kaszę dmuchać. Bardzo lubi drapanie w policzki i przytulanie na rękach. Natomiast w klatce i na wybiegu udaje twardziela, dopiero na rękach sią rozmaśla. Pochodzi z Holandii.

Matką miotu zostanie Extasy of Zirrael - dumbo, standard sable burmese self ur. 11.09.2014 r. Extasy to bardzo energiczne i rezolutne dziewczę. Bardzo lubi zarówno swoje starsze ciocie jak i koleżanki w zbliżonym wieku. Uwielbia wylegiwać sie na górnym tarasie towera z plusów, tylko czasem zejdzie na hamak czy schowa się w domku. Człowieka lubi i docenia wyłącznie wtedy kiedy sama ma na to ochotę, no i uwielbia mojego kota Ptysia - pewnie od niego przejęła swoje podejście. Urodzona w Hodowli.

w miocie spodziewam się maluchów:

sierść: standard, teddyrex, rex, velveteen

uszy: standard, dumbo

kolory: burmese, sable burmese, pale burmese, pale sable burmese w kolorach black, agouti (wheaten), russian blue

znaczenia: self

Wszystkie maluszki otrzymają rodowody czeskiego związku hodowców szczurów rodowodowych Zakladni Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, gdzie zarejestrowana jest moja hodowla.
warunki aby zostać opiekunem szczura z mojej hodowli opisane są >>TU<<
cena maluszków z tego miotu uzależniona będzie od koloru i znaczeń i mieścić się będzie w przedziale 80 - 100 pln
Od razu uprzedzam, że kolejka na liście oczekujących na ten miot jest długa i szanse że ktoś z poza niej się załapie są minimalne.
w razie pytań zapraszam na maila zirraelrattery@gmail.com

oxxy - Nie Lut 22, 2015 21:55

dumbo, teddyrex, sable burmese. :serducho: Zablokujcie dla mnie ten temat, bo jeszcze wyślę zgłoszenie, a już nie mogę więcej!
limomanka - Nie Lut 22, 2015 22:31

oxxy, możesz sobie sama dodać do ignorowanych :]
oxxy - Nie Lut 22, 2015 22:53

Off-Topic:
limomanka napisał/a:
oxxy, możesz sobie sama dodać do ignorowanych :]

Jakbym to ja jeszcze potrafiła zrobić to z własnej, nieprzymuszonej woli. ;)

zirrael - Pon Lut 23, 2015 10:54

oxxy, nawet jeśli mi połowa osób z listy oczekujących zrezygnuje to i tak marne szanse że coś wolnego zostanie.
oxxy - Pon Lut 23, 2015 12:30

zirrael, ufff. :D
Morgana551 - Pon Lut 23, 2015 12:34

Czekam! Mam nadzieję, że uda mi się dostać malucha :)
sofor - Pon Lut 23, 2015 14:07

Czekam na
sierść: teddyrex
uszy: dumbo
kolor: russian blue

Błagam !!! ;(

zirrael - Śro Mar 04, 2015 22:37

zapraszam http://forum.szczury.biz/...p=996004#996004 :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group